Sayfa 49/90 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Emlak vergisi 2.taksidi ödemeyi unutmayın

SON 5 GÜN...

2. İyi çalışmalar Mehmettk71,emlak06 ve diğer forum dostları şehitali 2185 parselde m2 si 200 liradan 250 m2 yer buldum. Normalinde m2 si ne kadar kaç lira civarında olmalıdır. Bir arkadasım aynı parselden m2 sini 160 tan almış. Benım alacagım fıyat pahalımı sizce? m2 sini kaçtan bulursam almalıyım? Ayrıca parselın 2185'in içinde 2186 parsel var 169 m2 oda trafo merkezı sanırım nitelik olarak plon yeri yazıyor bunun 2185 nolu parsele eksisi olurmu? Birde yanında eskı taş ocağı var bununda eksisi olurmu? 2185 nolu parsel plan çalışmalarına giriyormu? Son bır soru daha bir kaç yıl içinde minumum getırısı ne olur cevaplarsanız memnun olurum. tşkler

3. SLM MEHMETTK71 (MEHMET BEY) VE EMLAK06 (TOLGA BEY) şehitali 2185 parselde m2 si 200 liradan 250 m2 yer buldum. Normalinde m2 si ne kadar kaç lira civarında olmalıdır. Bir arkadasım aynı parselden m2 sini 160 tan almış. Benım alacagım fıyat pahalımı sizce? m2 sini kaçtan bulursam almalıyım? Ayrıca parselın 2185'in içinde 2186 parsel var 169 m2 oda trafo merkezı sanırım nitelik olarak plon yeri yazıyor bunun 2185 nolu parsele eksisi olurmu? Birde yanında eskı taş ocağı var bununda eksisi olurmu? 2185 nolu parsel plan çalışmalarına giriyormu? Son bır soru daha bir kaç yıl içinde minumum getırısı ne olur cevaplarsanız memnun olurum. tşkler

4. Sayın madok arkadaşınız 160 a almış ise siz neden acele ediyor sunuz ?
    Zaten piyasa durrrgun , sezon kış !
    Ancak son karar sizin tabiki

5. Slm fzcan tavsiyeniz için tşkler şehitali 2185 parsel ve civarı hakkında biiginizi varmı ? Varsa paylaşırmısınız ?Ben buranın alış fiyatı hakkında bilgim yok emlak sitelerindeki fiyatların gerçeklık payı olup olmadığını bilmiyorum 160 tan m2 sini alan arkadaşım sanada yardımcı olurum dedı. Peki m2 sini kaça kadar almalıyım benım buradan orta veya kısa vadede de beklentım için sizin görüşünüz nedir tşkler.

6.  Alıntı Originally Posted by madok Yazıyı Oku
    SLM MEHMETTK71 (MEHMET BEY) VE EMLAK06 (TOLGA BEY) şehitali 2185 parselde m2 si 200 liradan 250 m2 yer buldum. Normalinde m2 si ne kadar kaç lira civarında olmalıdır. Bir arkadasım aynı parselden m2 sini 160 tan almış. Benım alacagım fıyat pahalımı sizce? m2 sini kaçtan bulursam almalıyım? Ayrıca parselın 2185'in içinde 2186 parsel var 169 m2 oda trafo merkezı sanırım nitelik olarak plon yeri yazıyor bunun 2185 nolu parsele eksisi olurmu? Birde yanında eskı taş ocağı var bununda eksisi olurmu? 2185 nolu parsel plan çalışmalarına giriyormu? Son bır soru daha bir kaç yıl içinde minumum getırısı ne olur cevaplarsanız memnun olurum. tşkler
    Sayın madok,2185 parsel eski dodurga arazisinin bağlar mevkidir.Ankara-İzmir otoban planına girmektedir.Buranın piyasasını maalesef çok kötü duruma getirdiler..İnternet üzerinden girilen ilanlar burada sürekli fiyat arttırmaya çalışıyorlar..Metrekare fiyatı 190-200 tl bandında rakamlar isteniyor,bu rakamlar hayal..kimler bu paralardan alım satım yapıyor anlam veremiyorum gerçekten..Şu anda şu piyasada işlem görecek fiyat 170-180 tl civarıdır.Bu fiyatlardan da istediğiniz kadar emin olun yer çıkar..160 tl den alım yapan arkadaşınız uygun fiyatlı alım yapmış..Plon ve taş ocaklarının zararı olacağını düşünmüyorum..Getiri açısından ise iki sene önce 140-150 tl bandında işlem görüyordu.2 senede metre fiyatında 20-25 tl bandında artış görüldü.Artışı bu orana bakarak hesaplayabilirsiniz.İyi günler dilerim..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sn emlako6

Bahsettiğiniz sehitali baglar civarının İki sene önce 150 lerken 20 TL civarı artması enteresan olmuş ! Yani bir nevi fiyatlar şişmiş ki gitmemiş yukarı aynı ivme ile !
    Bide size bir sorum var . Konut satışlarında durgunluk çok fazla piyasa iyi değil fena falan duyumları çok alıyoruz...
    Benim merak ettiğim konutta ki durgunluk arsa fiyatlarını nasıl etkiler ?

8.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku

Ankaranın yeni gözde semti ovakent te marka konut projeleri, okul projeleri diğer sosyal alanlar hızla inşaa ediliyor. Bölge geleceğin elit semti olma yolunda hızla ilerliyor.
    vay arkadas bu ovacıklı denen sahıs burayada dadanmıs tamadır konu iptal.girimez artık bu konuya

Sayfa 49/90 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •