Sayfa 49/71 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 561 madde; 385 - 392 arası.

Konu: METAL Metal Gayrımenkul

METAL kademe analizi

2.  Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    doğa koleji halka arzıda olabilir.sensor bey kağançelik bey nerdesiniz
    Metal ile nasıl bağlantısı olabilir doğa kolejinde metal ortaklığı var mı

3. Doğa Okulları yıllardır başarıyla taşıdığı liderlik bayrağını, Türkiye’nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden birinin kurucusu ve sahibi olan Ömer Saçaklıoğlu ile daha yükseklere taşımayı hedeflemektedir” dedi.

Ömer Saçaklıoğlu, Metal Yapı Konut markasıyla inşaat ve gayrimenkul sektöründen faaliyet gösteriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    Doğa Okulları yıllardır başarıyla taşıdığı liderlik bayrağını, Türkiye’nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden birinin kurucusu ve sahibi olan Ömer Saçaklıoğlu ile daha yükseklere taşımayı hedeflemektedir†dedi.

Ömer Saçaklıoğlu, Metal Yapı Konut markasıyla inşaat ve gayrimenkul sektöründen faaliyet gösteriyor.

Metal yapı doğa koleji arasında ortaklık ,iştirak v.s gibi bağ olmadığını anlıyorum üstadım peki doğa koleji halka açılırsa bize ne faydası olur

5. Ömer saçaklıoğlu hepsinin sahibi

6. Sensor bey teknik olarak hissede yorum nedir

7. Sayin zirve yazmis olduğunuz halka arz değilde metalgayrimenkul ile birlesme olursa size fayda sağliyacağini dusunmekteyim ben alti yil bekledim su an elimde hisse yok ama umarim sizin icin fiyat daha iyi yere gelir kucuk yatirmci olarak kimsenin zarar etmesini istemem ben okadar zaman bekledim birsey kazanamadim umarim siz kazanirsiniz burada olmamin sebebi sadece aliskanlik.

Bir bildiğim varsa birşey bilmediğimdir

8. Ekmc sadece biraz sesli düşündüm bir halka arz falan söz konusu değil kimse yanlış anlamasın.bende bu hissede 5-6 yıldır bekliyorum.neden bir flap olmasın ytd ama insanın canı sıkılıyor küçük yatırımcı olarak. Geçen yıl 1.35 flap vardı satıp anelt aldık o da hain çıktı.hep kaybeden küçük yatırımcı Allah yardımcımız olsun

Sayfa 49/71 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •