Sayfa 49/253 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2022 madde; 385 - 392 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    mut ihalesi ne oldu bilmiyoruz ancak diğer yazdıklarım önümüzdeki günlerde muhtemelen yapılacak ihaleler..bunlardan en yakını azerbaycan ve türkmen gazı işi nahcivan ihalesi diğerleri bekletir..açıklama yapacak bir durum yok
    bakın cumhurbaşkanımız ocak ayında acele kamulaştırma kararı vermiş aşağıdaki linkte bulunan haritada yerler de gösterilmiş büyük ihtimalle mart ayında ihaleye çıkılır
    https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0210106-28.pdf

06 ocakta yayımlanıyor karar 27 tlden bir haftada 13 ocakta 39 tlye çıkıyor

2.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    30.92 den maliyetle BRSAN ci arkadaslarin arasina katildik bakalim. Insallah guzel yerleri goruruz.
    32.70 den ciktim. bariz para cikisi var. Biraz daha gerilerse tekrar alim yapma niyetim var. Kalan arkadaslara bol kazanclar.

3. bence bankayı kuruyorlar bryatla, brsanda gerek yok banka gibi mübarek alış satışlarla zaten gırla malı götürüyorlar

4. güle güe bulursan alırsın:=)

5. Karanlık oda eşleşmesi . y t d

6. gün sonu pastası toplam 15 milyon 775 bin lot işlem yapmış aracı kurumların toplam aldığı lot 556 646 bu kadarda satan var
    1 milyon 133 bin bir tek lotu 12 sefer dolaştırmışlar . yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

gün sonu pastası toplam 15 milyon 775 bin lot işlem yapmış aracı kurumların toplam aldığı lot 556 646 bu kadarda satan var
    1 milyon 133 bin bir tek lotu 12 sefer dolaştırmışlar . yatırım tavsiyesi değildir
    Ne demek bu bari bi açıklama getir dolastirmislar sonra tekrar yükselmiş mi

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    32.70 den ciktim. bariz para cikisi var. Biraz daha gerilerse tekrar alim yapma niyetim var. Kalan arkadaslara bol kazanclar.
    Gun icinde guzel dalavre yaptilar. Arti acip pastadan kayda deger mal cikisi yapip hisseyi eksiye gecirdiler. Kardan olmayalim diye ciktim. Akabinde tahta ekside iken yuzde 6 ya kadar alim yaptilar. Tam alavere dalavere. Kalanlara bol kazanclar dilerim.

Sayfa 49/253 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •