Sayfa 49/165 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1319 madde; 385 - 392 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Arkadaşlar
    Avrupa ülkelerinin sadece yaşlı bakımı için yıllık harcadıkları para buna Almanya İngiltere Fransa Danimarka Norveç Hollanda vs vs dahil olmak üzere yıllık gayri safi yurt içi hasılaların %3.1 ila 4.2 arasında değişiyor. Bu Türkiye için büyük bir para. Bu harcamalar saglık giderleri ile birleşince gsyh lerinin %10 unu buluyor. Avrupa yaşlı idi şimdi hepten yaşlandı
    Tınaztepe de attığı adımlarla özellikle yaşlı bakım turizmi ile kalp hastalıkları ve Elon musk on lgilendiği konu olan beyin hastalıkları üzerinde duruyor.
    Şirket daha bebek ve en büyük katma değer sağlık hizmet ihracatında olduğu savunma sanayi veya enerjiden cok öte kazancların bizi beklediği bir alan.
    Mordoğan manal koyundaki 7 dönüm alan Avrupalı milyarder aileleri için özel bir bakım kompleksi ve inciraltındaki arsa otel AVM kompleksi cok önemli.
    Cok cok hızlı borsacılar satıp gitti.
    Ancak adeli toplayanlardan biri bendim adel 12 lirayken en az 372.700 dediğimde herkes güldü alay etti...adel şimdilerde 1500 ve 3500 hareketine hazırlanıyor global oldu ve global olmak katma degerlidir.
    şimdi hareketlere bakınca adeli toplayan büyük abilerin de Tınaztepe saflık holding te posizyon aldıklarını hissediyorum.
    İlerde pekte uzak olmayan zamanda Tınaztepe de global bir holding olacak saglıktan ulaşıma karası havası dahil...
    Bugün şu an halka arz fiyatına bakıp bugünku fiyatına bakınca oldukça pahalı ancak 3 yıl sonrasından bakınca bence büyük fırsatlar barındırdığı malum...
    Sabır küçük yatırımcı için en büyük sabırdır.
    Kim ki kazanmak ister minik Tınaztepenin Dev global saglık ulaşım turizm bilişim holding oluşuna az sabır göstererek büyük kazançlar elde edebilir ihtimali yüksek.

Bol kazançlar.
    2 Milyar Dolar

2. Elektriklerdeki gibi 3-5 güne bir kap gelmeyince insanın canı sıkılıyor.😄Atraksiyon yok.Üstten ver alttan yok..Bune canım hep alttan al.Alttan al😄.

3. Kardeşim hemen isi onun haberi bunun haberine getirmeyin. Sözcüde görsem o haberi onun linkini verirdim.. Haber bu. isteyen inanır. İsteyen iplemez.

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Kardeşim hemen isi onun haberi bunun haberine getirmeyin. Sözcüde görsem o haberi onun linkini verirdim.. Haber bu. isteyen inanır. İsteyen iplemez.
    Haber doğru Rakamsal olarak.
    Çıkış yolları arıyorlar. Hemen hemen tüm Avrupa ile Araplar vs ile sağlık alanında işbirliği anlaşmaları resmi gazetede yayımlandı zaten.
    Tabi millet kap bekliyor...
    Yani bende şöyle bir kap a hayır diyemem son günlerde dünya girişim sermayesi devleri Türkiye sağlık alanda şirketlere ortak oluyorken..
    MEsela ..örneğin farzı misal Xzy ...invesment Tınaztepeye 1 ya 2 milyar dolar değer üzerinden %25 ini satın aldı diye...
    Bir kap hiç fena olmaz..kısmet artık... !
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    takasları kontrol ediyorum da dikkatimi çeken şey şu;
    30/40 bandında patronda (piramit) 10 milyon üstü lot vardı. 65 geldiğinde 7 milyona düştü. 10 gündür 650 bin lot aldı piyasadan.
    sanırım 9 milyon lota ulaşana kadar bir ileri bir geri yapmaya devam edecek. haber akışından bağımsız olarak 3.çeyrek bilançoya kadar devam edebilir. verdiği malları almak zorunda. bir de 16.11.2023 tarihinde alımı yapılacak encore avm haberleri var. benim tahminim ekim sonuna kadar toplayabildiği kadar toplayıp kasımda 3 hanelere yolculuk olabilir.
    dikkatimi çeken diğer bir husus citybank tahtacının yarısı kadar lotu oldu. her hafta artmaya devam ediyor. neden acaba?
    piramitin son 2 hafta lotu +850 bin üstüne çıktı. patronun adlığı yerde bizim ümitsiz olmamıza gerek yok. kasım ayı çok güzel geçeceğini düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    Avrupa ülkelerinin sadece yaşlı bakımı için yıllık harcadıkları para buna Almanya İngiltere Fransa Danimarka Norveç Hollanda vs vs dahil olmak üzere yıllık gayri safi yurt içi hasılaların %3.1 ila 4.2 arasında değişiyor. Bu Türkiye için büyük bir para. Bu harcamalar saglık giderleri ile birleşince gsyh lerinin %10 unu buluyor. Avrupa yaşlı idi şimdi hepten yaşlandı
    Tınaztepe de attığı adımlarla özellikle yaşlı bakım turizmi ile kalp hastalıkları ve Elon musk on lgilendiği konu olan beyin hastalıkları üzerinde duruyor.
    Şirket daha bebek ve en büyük katma değer sağlık hizmet ihracatında olduğu savunma sanayi veya enerjiden cok öte kazancların bizi beklediği bir alan.
    Mordoğan manal koyundaki 7 dönüm alan Avrupalı milyarder aileleri için özel bir bakım kompleksi ve inciraltındaki arsa otel AVM kompleksi cok önemli.
    Cok cok hızlı borsacılar satıp gitti.
    Ancak adeli toplayanlardan biri bendim adel 12 lirayken en az 372.700 dediğimde herkes güldü alay etti...adel şimdilerde 1500 ve 3500 hareketine hazırlanıyor global oldu ve global olmak katma degerlidir.
    şimdi hareketlere bakınca adeli toplayan büyük abilerin de Tınaztepe saflık holding te posizyon aldıklarını hissediyorum.
    İlerde pekte uzak olmayan zamanda Tınaztepe de global bir holding olacak saglıktan ulaşıma karası havası dahil...
    Bugün şu an halka arz fiyatına bakıp bugünku fiyatına bakınca oldukça pahalı ancak 3 yıl sonrasından bakınca bence büyük fırsatlar barındırdığı malum...
    Sabır küçük yatırımcı için en büyük sabırdır.
    Kim ki kazanmak ister minik Tınaztepenin Dev global saglık ulaşım turizm bilişim holding oluşuna az sabır göstererek büyük kazançlar elde edebilir ihtimali yüksek.

Bol kazançlar.
    A.G.C.M. ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ OTO KİRALAMA VE OTOPARK İŞLETMECİLİK HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ849.95051,05
    MOODEGE YATIRIM TURİZM VE TİCARET A.Ş.22.70045
    TINAZTEPE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.

Sevgili acemşah bunlarda sizin söylediklerinizi destekleyen veriler. tınaztepeye bağlı şirketler.

7. Sayın cumhurbaşkanının rahatsızlandığına dair söylenti yayılmış, ve piyasayı aşağı cekmek için kullanılmış.
    İnsanoğlu bu rahatsızlanır da iyileşirde, sağlık hizmetleri şart lakin herkes için.
    2 Milyar Dolar

8. Bu tahta sürekli neden düşüyor? Hiç yeşil yakmaz mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 49/165 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •