Sayfa 490/679 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 5426 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. FED faiz artirmayi yapmıyor önümüzdeki yılda faiz düşürecek buda demir celik,bakır ve altın sektörünü olumlu etkileyecek..yani tam da konjoktoru arkasına alacak..bir de katma değeri yüksek ürün satışları artıyor..tüm bunlar kocaeri olumlu etkileyecektir..bu yüzden de tam da en iyi günlerini yaşamak üzereyken ben onu satmam..ama acil bir ihtiyacım olursa ihtiyacımi karşılayacak kadar satabilirim ki buda normaldir..
    İnsanın acil ihtiyacı olursa her yatırımcı mecburen elindeki hisselerinden bir miktarini satmak zorunda kalır..

2. Burası BRKSN başlığı, mesajı yanlış yere yazdınız Sn. keko

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Değerleme farkından 150 milyon Tl gelecek. Ona göre...
    Unutmayalım...Güzel fırsat verdi abilerimiz. Kendilerine teşekkür ediyorum...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Erdal seninkiler çok hızlı çıktı 19.03 19.10 test edildi olarak kabul ediyorum..24.30 artık çöp oldu.. 21.10 kırmızı adam olacak çocuk
    kahve 20.34 sınav yeri.. sarı kırıldımı 2. bölge aktif olur.. kendine iyi bak..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Burası BRKSN başlığı, mesajı yanlış yere yazdınız Sn. keko
    dostum kocaer sorulunca ister istemez açıklama yapmak zorunda kaldım...yanlış anlaşıldıysa brksn yatırımcısından özür dilerim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Kentsel dönüşüm yasası nedir?

"Kentsel Dönüşüm Kanunu" olarak bilinen Kanun, afet riski altındaki alanlar ile bu alanlar dışındaki riskli yapıların bulunduğu arsa ve arazilerde sağlıklı ve güvenli yaşama çevreleri oluşturmak için iyileştirme, tasfiye ve yenilemelere dair usul ve esasları düzenlemektedir.

Kentsel dönüşüm yasası içeriğinde neler var?

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, dün Meclis'e sunulan teklife ilişkin düzenlediği basın toplantısında, ülke genelinde bulunan 36 milyon bağımsız bölümden 6 milyonunun riskli olduğunu, 2 milyonunun ise acil dönüştürülmesi gerektiğini söyledi. Teklifin bir sonraki hafta Genel Kurul'a geleceğini söyleyen Güler, "Ülkemizi afetlere dirençli hale getirmek için tek çare kentsel dönüşümü hızlandırmak" diye konuştu.

...

Şu gelişme, ilk olarak çimentoları hareketlendirdi. Henüz BRKSN tahtacıları sayın abilerimiz konuyu anlamadılar... Gelene geçene hem de bu fiyatlardan vermek kolay, illaki alıcısı olur; bakalım bu verdiklerinizi geri nasıl alacaksınız yiğitlerim...
    Son düzenleme : Hissedarxd; 25-12-2023 saat: 20:52.

7. Mevcut durum itibariyle, Skumteck S.A firmasının yönetiminin yeniden yapılanma süreci tamamlanmış olup, bahse konu iyi niyet anlaşması kapsamında ki yatırım kararı, Şirketin 2022 yıl sonu ve 2023 yılı altı aylık bağımsız denetimden geçmiş finansal tablolarının tarafımıza iletilmesini takiben 2024 Yılı ilk çeyreği içerisinde tamamlanacaktır. Sürece ilişkin gelişmeler hakkında bilgilendirme ve açıklamalar yapılacaktır.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1216533
    Berkosan A.Ş., bünyesindeki 6 farklı markasıyla; inşaat, otomotiv, ambalaj, tesisat, ayakkabı ve çanta gibi sektörlerin önde gelen kuruluşlarına Düz Bağlı Polietilen, Polipropilen ve Çapraz Bağlı Polietien Köpük kategorilerinde ürünler geliştirmektedir.
    Adamlar akıllı...Skumteck S.A firması nerede Norveç'te. Bir çoğumuz bilmeyiz ancak Norveç petrol rezervi açısından Dünya 18 ncisi ve üretim maliyeti devlet teşvikleri vs nedeniyle son derece uygun...

Peki, BRKSN'ın ürettiği malzemelerin hammaddesi nedir: PETROL !...Türkiye gibi "demokratik" bir ülkede yıllarca bürokratik işlemler, yatırım süreci ve maliyeti gibi tırışkadan geçecek süreleri bir kalemde geçip hazır fabrikadan üretecek sonra TR'de satacak...

Geleceğin SASA'sı gibi görüyorum bu şirketi...YTD

Ortak olduk, Rabbim utandırmasın. Tüm ortaklara bol kazançlar.

Sayfa 490/679 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •