Sayfa 492/1002 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Çok yazık...
    Eski degerler birer birer kayboluyor
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sirkeci'deki Konyalı Lokantası kapanmış
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Oyak Yatırım ın halka arzı konusunda ne düşünüyorsunuz? fiyat pahalı mıdır?devamlı mesaj gelip duruyor...
    Bence pahalı..
    Zaten,Satışa çıkan paylar ,ortakların ...
    Toplayacakları paranın az kısmı şirketin kasasına girecek...
    Kağıtlar borsada işlem görmeye başladığı gün,Piyasanın vereceği tepkiye göre pozisyon almak ,daha mantıklı bence..
    Yinede ,tercih sizin...

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,858
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın nikrece sizde Turgg var mı? Onlarda bir alem. Dosyanın İBB ye gittiğini şuradan duyduk siye kap artı pazartesi günü.
    Bende ekürüsü var. İkili dip yapınca (111) niyetlendim, vaz geçtim, ne bileyim etik gelmedi. insanlar o kadar saf ki zar zor kazandıklarını bir hevesle heba edebiliyor. Başlıkta o kadar yazdılar arsanın ederi 1,5 hisse 220 gelince ederi çıkıyor 2,5 a.
    Hesap var kitap var ,milletin gazı ile 500 gider diyen kafa var. Tabi başlıkta yazamıyorsunuz bunları. Öz cümle 110 alım 155 satım aralığın da oynayan para kazanır.Beklentim diyer tarafta. Okazyon gibi sabredene. Tavsiye olarak almayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,858
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın nikrece sizde Turgg var mı? Onlarda bir alem. Dosyanın İBB ye gittiğini şuradan duyduk siye kap artı pazartesi günü.
    Kap haberi de evlere şenlikti, o da ayrı bir konu .Ama bu ülkede yolcu beraberi maske götürüp yardım yapıldığını yazan koskoca gazeteci bozuntuları var.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Kap haberi de evlere şenlikti, o da ayrı bir konu .Ama bu ülkede yolcu beraberi maske götürüp yardım yapıldığını yazan koskoca gazeteci bozuntuları var.
    50 tane çıkarmak yasak 49 tane götürmüş tüm heyet 50 kişi olsa 2450 maske az da sayılmaz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bende ekürüsü var. İkili dip yapınca (111) niyetlendim, vaz geçtim, ne bileyim etik gelmedi. insanlar o kadar saf ki zar zor kazandıklarını bir hevesle heba edebiliyor. Başlıkta o kadar yazdılar arsanın ederi 1,5 hisse 220 gelince ederi çıkıyor 2,5 a.
    Hesap var kitap var ,milletin gazı ile 500 gider diyen kafa var. Tabi başlıkta yazamıyorsunuz bunları. Öz cümle 110 alım 155 satım aralığın da oynayan para kazanır.Beklentim diyer tarafta. Okazyon gibi sabredene. Tavsiye olarak almayınız.
    Ekürüsü?
    Aslında günlük %3-5 marj yapıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bence pahalı..
    Zaten,Satışa çıkan paylar ,ortakların ...
    Toplayacakları paranın az kısmı şirketin kasasına girecek...
    Kağıtlar borsada işlem görmeye başladığı gün,Piyasanın vereceği tepkiye göre pozisyon almak ,daha mantıklı bence..
    Yinede ,tercih sizin...
    Değerli yanıtınız için teşekkür ederim.

Sayfa 492/1002 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •