Sayfa 492/837 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 6695 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. 200 milyonluk KAP geldi.
    Ne Gesanda ne de forumda tık yok.
    Bizi KAPlara karşı iyice desensetize etti bu kağıt yahu.

2. koşa koşa gelecekler hele bedelsiz onaylansın tüpraşta benzeri fiyat göze pahallı geliyor sabır

3.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    200 milyonluk KAP geldi.
    Ne Gesanda ne de forumda tık yok.
    Bizi KAPlara karşı iyice desensetize etti bu kağıt yahu.
    1-2 dönem sonra sismik izlatörlerime gesan depreminin dalgaları geliyor vaziyet alın ....Bugun bi artçı sarsıntı daha geldi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. 20 lerde de böyle baymıştı. Kap geldikçe bastı. Ama bir yerde tahtacı da pes edecek. Bekliyoruz ..

5. Endeks bozdu diye 212 den stop olduk olaya bak. Adam beni sinirsel ve para olarak bitirdi 212 altına gelmeden almicam size bol kazançlar 218 olmuş ;)

6. Dün kaptırdım seans sonunda yerine koydum yukarı dan sattıklarımi zor yerine aldım

7. Defalarca niyetlendim satsam alttan yerine koyabiliyordum. Bir kere denesem ardından bakacağımı da biliyorum. Sabırla bekliyorum ben de ...

8. GESAN icin Sun Junior'u ileri surmenin tam zamani. Depremler sonrasi olusan afet yonetim krizinde enerji depolama ve yenilenebilir enerjinin kendi kendine yeten sistemlerin ne kdar kritik oldugu ortaya cikti,

Yonetim en kisa zamanda reklamlari televizyonlara gonderip, PR icin programlara katilmak icin randevulari ayarlamali.

Trafo ve diger altyapi urunlerinde bu yil buyuk talep olacaktir. Yolda olan gunes enerjisi paneli yatirimi ve invertor bunun uzerine bal kaymak olur.

Cimentoculari bugun dovuyorlar, 'momentum trade' burada bitti, yakinda buraya da damlarlar gibi geliyor. Acikcasi cok hizli gitmesini dilemiyorum. Ancak, gelirseler, tahtaci zorlanir, zaten stresli. Olmadi, biraz daha bekleriz.

Kucuk yatirimcinin en buyuk silahi sabir.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 492/837 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •