Sayfa 492/677 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 5414 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum iki değerlemenin toplamı 261 milyon tl yapıyor...bilançoda binalar 97 milyon ,duran varlıklar ise 128 milyon görünüyor...binalara göre değerlendirirsek 164 milyon değerleme farkı ortaya çıkar...duran varlıkların tümüne göre ise değerlendirirsek 133 milyon değerleme farkı ortaya çıkıyor...acaba yanılıyor muyum ?? bu rakamı sen nasıl hesapladın acaba ??
    Yalan yok, öyle kabaca aynı mantıkla hesaplamış ortalamasını almıştım. Senin açıklaman daha aydınlatıcı...Sadece buradan yaklaşık %500 bedelsiz potansiyeli oluşacak anlamındaydı o mesaj...Bizim millet sever bu bedelsiz işlerini...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Yalan yok, öyle kabaca aynı mantıkla hesaplamış ortalamasını almıştım. Senin açıklaman daha aydınlatıcı...Sadece buradan yaklaşık %500 bedelsiz potansiyeli oluşacak anlamındaydı o mesaj...Bizim millet sever bu bedelsiz işlerini...
    küçük hisselerde öz sermaye karlılığı zaten çok yüksek olur...buda bedelsiz potansiyelini gittikçe artırır...egeen inin küçüklüğünü hiç bilmem ama bilenler borsaya ilk girdiğinde çok küçük bir şirket olduğunu yıllar geçtikçe de büyüdüğünü söylüyorlar...demek istediğim bu tür hisselerde karlılık arttıkça çok ilginç yerlere çıkma potansiyelleri oluyor...bedelsiz verdikçe bölünüyorlar..bölündükçe de tekrardan eski zirvelerine çıkıyorlar...buna borsacı dede yavrulayan şirket diyor...=)) mantık aynı mantık...gerçekten de bu tür hisseler uzunda çok kazandırabiliyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sn Hissedarxd ve Sn Keko detaylı ve önemli temel bilgi paylaşımında bulunmuş.. ellerine, yüreklerine sağlık..

bende elimden geldiğince teknik olarak bakmaya çalıştım.. günlükler 1-2 gün daha yatay aşağı yapsa da tepki vermeleri yüksek olsılık..21.10 önemli direnç.. ancak haftalıklar, (30 senetlerinde de gözlemlediğim gibi 2-3 hafta daha yatay aşağı gösteriyor..) ve endekste 7060 seviyesinin kırılması ile endeksin 6380.41 seviyesini görme olasılığı var.. 70.60 seviyesi brksn da yaklaşık olarak (18.88 kırılırsa) 17.72 seviyesine denk geliyor.. aylıklara gelince pasta üzerindeki çilek gibi duruyor.. endeksteki bu düzeltme süreci bitince daha net bir gözlem yapılabilir... kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. borsacı dede brksn ı görürse kesin alacak...=)) çünkü tam da istedeği tipte bir hisse...sermayesi çok düşük...halka açıklığı %66 ama toplamda yine de piyasa için sorun çıkarmayacak bir miktarda...yurtiçinde ve yurtdışında büyüyen ve şirketler alan bir şirket..özelikle 2023 yılı performansı çok güzel..döviz pozisyonu çok iyi...ihracat oranı yüksek ( %65)...al unut hissesi...bir kaç yıl sonra çok ilginç yerlere çıkma potansiyeli olacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Sevgili keko. Boşver borsacı dedeyi.
    Seni tanımayanlar ona bakıyor. Senin yazdigin hangi hisse gitmemiş. Sen geldikten sonra belirgin şekilde hacim artışı var.
    Eş dost herkese aldirdik. Bu lot ve sermaye ile kalmaz burda ...

6. Benim maliyetimde sana yakın dostum.20.97 maliyetim. Maliyetlenmek için çok uygun gözüküyor

7.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili keko. Boşver borsacı dedeyi.
    Seni tanımayanlar ona bakıyor. Senin yazdigin hangi hisse gitmemiş. Sen geldikten sonra belirgin şekilde hacim artışı var.
    Eş dost herkese aldirdik. Bu lot ve sermaye ile kalmaz burda ...
    sermayesi bu kadar düşük olan hisselerin borsamızda 40 fk lar ile değerlendiği bilgisini verdi bazı arkadaşlar...doğrusu bunları merak ediyorum..bakalım bunlar hangileridir...

ben kendi çabalarımla kuvve hissesini buldum...sermayesi tam da berkosan kadar 31 milyondur..bu hisse -19 milyon zarar açıklamış...şu anki fiyatı ise 44,00 tl de....ve bu hisse yakın geçmişte 80,00 ları görmüş bir hisse...çok ilginç...

brksn hissemiz de aynı sermayeye sahip ama bizim karımız 61,788 milyon....zirvemiz ise 28 ,00 tl ler olmuş....=)))

8. brksn sanki gerçekten de borsamızda üvey evlat muamelesi görmüş görünüyor...diğer benzer hisseleri de karşılaştırmak istiyorum..ben bir keko olarak her zaman ezilmişlerin ,kakılmışların yanında olmuşumdur...

Sayfa 492/677 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •