Sayfa 494/1003 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sabah satışı verilen PPZ'nin öğleden sonra hesaba geçmesi gerekirken,
    paranın hesaba yatmaması olayı son dönemde bir kaç kişinin başına geldi galiba.
    Geçen haftada bir arkadaş aynı dertten muzdaripti
    PPZ'de ki bu sorun nedir acaba?
    İlk haftasından beri islem yapıyorum hic sıkıntı yaşamadım. Ama muhtemelen mevduat dönüşünü stopaj kampanyasına göre ayarlayan kitle su son iki gunde ppf tarafına ve haliyle en yüksek getiri gördüğüne koştu. %62 pay büyümesi iki günde olmuş. Sanırım işlem gerçekleşmesinde bu talebe yetisilemiyor olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    İlk haftasından beri islem yapıyorum hic sıkıntı yaşamadım. Ama muhtemelen mevduat dönüşünü stopaj kampanyasına göre ayarlayan kitle su son iki gunde ppf tarafına ve haliyle en yüksek getiri gördüğüne koştu. %62 pay büyümesi iki günde olmuş. Sanırım işlem gerçekleşmesinde bu talebe yetisilemiyor olabilir.
    Eğer varsa sorun çözülür umarım.
    Öğleden sonra para beklerken açıkta kalmak kötü olur.

B.Digitalin EFT limitini yükseltmek mümkün mü ?

4.  Alıntı Originally Posted by stingray Yazıyı Oku
    bugün itibarıyla bir dönem biriktirdiğim...TKF,MAC,YDI VE YAS fonlarımla vedalaştık...bir süre sarılıp ağlaştık... ancak tadında bırakmak diye bir deyim olduğu fikri yavaş yavaş kafamda oturmaya başladı...dönüşlerinde bu fonları defansif değişken ve borçlanma araçları fonlarıyla değiştirmeyi planlıyorum...lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayın...zaten bende iyi mi yaptım kötümü tam bilemedim...borsanın fazla şiştiği gibi bir hissiyat oluştu içimde...bir dönem takımdan ayrı düz koşu yapacağım..
    Zamanlamanız için tebrikler. Kar cebe yakışır prensibi hisse senedi piyasasında en doğru prensip olmalı
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sabah satışı verilen PPZ'nin öğleden sonra hesaba geçmesi gerekirken,
    paranın hesaba yatmaması olayı son dönemde bir kaç kişinin başına geldi galiba.
    Geçen haftada bir arkadaş aynı dertten muzdaripti
    PPZ'de ki bu sorun nedir acaba?
    PPZ'de bir sorun yok bence üstadım sorun işlem yapılan kurumla alakalıdır. En son 31 Aralık'ta alım yaptım bir sorun olmadı. Stopaj değişikliğinin ertesi günü de elimdeki PPZ'leri satıp aynı gün tekrar aldım.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    PPZ'de bir sorun yok bence üstadım sorun işlem yapılan kurumla alakalıdır. En son 31 Aralık'ta alım yaptım bir sorun olmadı. Stopaj değişikliğinin ertesi günü de elimdeki PPZ'leri satıp aynı gün tekrar aldım.
    Üstüste PPZ sattım parası gelmedi diyen birkaç arkadaş olunca acaba sorunmu yaşanıyor dedim.
    Ama sn matac ve sizin sıkıntısız işlemlerinizi okuyunca içim rahatladı.

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Miktari cok duşuk girdim ondan olabilir .
    Buyuk miktar satsam bugun zarardaydim.
    Min 1 .alis satis miktarı.
    Para vadesiz hesabınıza değil de yatırım hesabınıza yatmış olabilir

8. UPH tahmini %+2.1

Ayrica bugun GSP dagitimi lot başına 0.000233464940 olarak gerceklesti.
    2020nin 2.doneminde temettuler kisitlanmisti.Bundan cok buyuk beklentim yoktu zaten.2021 temmuz ayinda yasaklar kalkarsa guzel nakit saglanir.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 494/1003 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •