Sayfa 494/915 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Ben az onve bankanin yatirimci iliskileri ile gilorylustum banka batiyormu dedim bu kagit hergun yuzde20 dusuyor kagidi sahip ciksaniza dedim bumu buyuk banka dedimdedim....daha oncede boyle cikmisti efendim dedi mudahale etme sansimiz yok spk ya yazin dedi bende banka sizin itibariniz ky size inancini yitirir dedim bunu bir ustunuze iletin dedim vs vs

2.  Alıntı Originally Posted by Gky Yazıyı Oku
    Ben az onve bankanin yatirimci iliskileri ile gilorylustum banka batiyormu dedim bu kagit hergun yuzde20 dusuyor kagidi sahip ciksaniza dedim bumu buyuk banka dedimdedim....daha oncede boyle cikmisti efendim dedi mudahale etme sansimiz yok spk ya yazin dedi bende banka sizin itibariniz ky size inancini yitirir dedim bunu bir ustunuze iletin dedim vs vs
    Şimdi bu banka değil mi ,Galip hadi ,GARAN da ,iş bankasında vs yapsın ,altında 1 tane otobüs kalmaz ,tekrar Gürcistana gider

3. Korkmayın...
    Alım gelecek beyler korkmayın her an tuşlara basmak için sabırsızlanılıyor şu an.. Ne dedi GALİP..
    ICBCT de işlem yapacağım.. girip çıkacağım demedi ki...Al satçı bu hissede yani..
    Zaten Otobüsçülükteki vizyonu artık borsada da yeniliyor...Yeni şirketler bunun yanısıra büyük şirketlerde atılan adımlar..hacim büyütülecek yeni vizyonda.. Koza-İpek haberi.. mesela,, Euro grubu mesela, burası mesela,,
    Bakın ben 1 adet alış girecem şimdi..

İMPARATOR bilgi saçar.. Yatırım tavsiyesi değildir...

İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş

4. Yarin d*****n kuyruğu kopar, cuma günüde meftayi defnederler, spk cuma akşamı bürüt takas uygular, ky ya girdikten sonra.

5. Brut takasfan yeni cikti

6. 3.500 000 lot iş bankasına devrettiler sizce küçük yatırımcımı

7.  Alıntı Originally Posted by Suncity78 Yazıyı Oku
    3.500 000 lot iş bankasına devrettiler sizce küçük yatırımcımı
    galibin en yakın dostu iş bankasıdır ,paraları oraya yatırıyor

8.  Alıntı Originally Posted by cogito Yazıyı Oku
    galibin en yakın dostu iş bankasıdır ,paraları oraya yatırıyor
    iş bankasıda galibin hesabı

Sayfa 494/915 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları