Sayfa 495/1005 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Viop LI

En büyük eksikliğin gece kondu üretmeye engel olunması
    Sanayi in devamı için sanayi bölgesi bedava arazi veren devletin
    Sanayi işçileri için her şirkete arazi teşviki vermesi
    İşçi konut yeri tahsisi...
    Yada işçinin kiraları devlet tarafından karşılanması
    Sosyokapitalizm
    Yoksa psikokapitalşzm olur

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,696
    adam şak diye 300 milyar doları getirip dağıtacaktı fakir fukaraya dünyada cenneti tatdıracaktı fanilere ..ekstraları söylemiyorum bile puhahhahhah ..ama nerdee o öngörü

uğraşın durun şimdi zamlarla zumlarla

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Ah şu girişmciler
    Fakirin dinini de yüksek fiyattan pazarlıyorlar..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şeref yoksunları
    https://www.ensonhaber.com/gundem/da...ri-gundem-oldu
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4. "Biz yemedik Allah artırmasın, sofrayı kuran kaldırsın!"

Anonim

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5. Asgari ücret 1 Temmuz'dan önce belirlenmesi gerekir, bir çok kişi ona göre ücret alıyor. 500 dolar civarı olacak denmişti.

>>>>>>>>>>
    https://www.gazeteduvar.com.tr/asgar...ri-1623092?p=7

Asgari ücret, bir işçi için aylık brüt 10.008 lira, vergiler ve kesintiler düştüğünde net 8.506,80 lira olarak uygulanıyor.

Asgari ücret için 6 aylık enflasyon rakamları ve refah payı önemli bir kıstas olacak. 5 aylık enflasyon rakamları yüzde 15,26 oldu. 6 aylık enflasyon rakamlarının da yüzde 18-20 bandında olması bekleniyor. Buna refah payı da eklenmesi bekleniyor.

Bu veriler beraber değerlendirildiğinde asgari ücretin yüzde 30-35 bandında bir artışla net 11 bin-12 bin TL bandı arasında bir rakamla belirlenmesi ortaya çıktı. Asgari ücret için refah payı dahil masada 4 formül bulunuyor:

1. Yüzde 20 zam ile belirlenmesi durumda net asgari ücret 10 bin 208 TL, brüt asgari ücret 12 bin 10 TL, işveren maliyeti ise bu durumda 14 bin 111 TL olacak.

2. Yüzde 25 zam ile belirlenmesi durumda net asgari ücret 10 bin 634 TL, brüt asgari ücret 12 bin 510 TL, işveren maliyeti ise bu durumda 14 bin 699 TL olacak.

3. Yüzde 30 zam ile belirlenmesi durumda net asgari ücret 11 bin 58 TL, brüt asgari ücret 13 bin 10 TL, işveren maliyeti ise bu durumda 15 bin 287 TL olacak.

4. Yüzde 40 zam ile belirlenmesi durumda net asgari ücret 11 bin 910 TL, brüt asgari ücret 14 bin 11 TL, işveren maliyeti ise bu durumda 16 bin 463 TL olacak.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Yurt dışı şirketlerde çalışan başına FAVÖK, çalışan başına gelir gibi göstergeler de var. Bizde de olmalı.

Bazı yabancı siteler BIST hisselerini de analiz ediyor ancak bazı şirketler bu kısım boş oluyor. Tradingview çalışan sayısını bazı şirketler için gösteriyor.

7. Bu arada maç TV8'de şifresiz olarak tivibu gösteriyor.

Sayfa 495/1005 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •