Sayfa 496/1000 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Keşke tüm GPG'le. FIL alsalarmış.
    Koskoca 3 gün boş geçmezdi bari.

2.  Alıntı Originally Posted by investor35 Yazıyı Oku
    Endeks düşmeye başladığında artıracaklar sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Düşerse alırlar !

3. Eral Bey endekste kasım ayına kadar yükseliş beklemiyordu sanırım devamlı short açıp duruyor ve zarar ediyor. Halbuki bu işleri iyi bilen birinin piyasayla inatlaşmaması gerekirdi. Bu fona alternatif olarak Obp fon var bir hafta daha durup gene böyle verimsiz bir hafta geçerse Obp fona geçerim.

4. Tek kelimeyle rezelet, Eral bey'i buradan kınıyorum. Her hafta aynı terane, haftaya ilk işim bu fonu satmak olacak

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Tek kelimeyle rezelet, Eral bey'i buradan kınıyorum. Her hafta aynı terane, haftaya ilk işim bu fonu satmak olacak
    Ben de saticam sn supremegod, halen hayretler içerisindeyim. Üzüldüğüm şey ağırlık da bu fonda maalesef. Yazıklar olsun tek kelime ile !

6. Aynen rezalat tek kelime ile, yorum yapmasaymış keşke

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Ben de saticam sn supremegod, halen hayretler içerisindeyim. Üzüldüğüm şey ağırlık da bu fonda maalesef. Yazıklar olsun tek kelime ile !
    Benim de maalesef ağırlık bu fonda, hakkımı helal etmiyorum. 2 haftadır hep aynı hikaye, kesinlikle satıp OBP’ye geçeceğim. Tek kelime ile rezalet bir durumla karşı karşıyayız. Twitter’dan Eral beye tepki koymamız lazım, belki bir ders çıkarır. Programdan programa koşacağına, fonuna sahip çıksın

8.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Benim de maalesef ağırlık bu fonda, hakkımı helal etmiyorum. 2 haftadır hep aynı hikaye, kesinlikle satıp OBP’ye geçeceğim. Tek kelime ile rezalet bir durumla karşı karşıyayız. Twitter’dan Eral beye tepki koymamız lazım, belki bir ders çıkarır. Programdan programa koşacağına, fonuna sahip çıksın
    Ben burada defalarca dedim aşırı defansif, firsatlardan yararlanmasini bilmiyor diye. Bazı arkadaşlar bana tepki gösterdi ama keşke ben haksız çıksaydım. Haftasonunu bu moralle geçirecek olmam kötü yazıklar olsun. Böyle değişken fon olmaz

Sayfa 496/1000 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •