Sayfa 497/1004 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    ekos bugunun tavanı olmalı
    Alves bugün tavanı bozar mı lemur abi, paraları katlaya katlaya koyucak yer bulamıyok

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Alves bugün tavanı bozar mı lemur abi, paraları katlaya katlaya koyucak yer bulamıyok
    sanırım zor bozar
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bozkurtla Tokatlı herifi hayata küstürdüler ..bu kadar da yolunmazki kardeşim hiç mi acımanız yok
    Yardırın beyler helal olsun
    Dayuu yanlız çuvala dolduruyor.....çok çok dikkatli olmalı......aşağları hedefliyor olabilir.......endeksi yukarda tututp boşalmalar var.......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

4. Selo senin Allah belanı versin, Harun gibi mal toplanmaz,https://twitter.com/the_bulent06/sta...nTBLTlejA&s=19

Böyle toplanir
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. millet napsın trende oynuyor son donem halka arzlara feci talep var cunku yeni borsacılar gözlerini onlarla actı ) bugun yeni yatırımcıya sise enkai eregli zor aldırırsın )))
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Demir tarafında Çin'de sorun varmış.

Buna rağmen geride kalan ve geri alım yapan EREGL ve SISE'den destek yapabilir belki.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,674
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayuu yanlız çuvala dolduruyor.....çok çok dikkatli olmalı......aşağları hedefliyor olabilir.......endeksi yukarda tututp boşalmalar var.......
    Trübünde kahvemi yudumluyorum Marmarayı aldım karşıma havada güzel ofisinin balkonundan izliyorum
    Islatıp hortumla mı yoksa odunlamı karar veremedim ..neyse akşama belli eder izliyoruz bakalım

şansınız bol olsun

8.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    millet napsın trende oynuyor son donem halka arzlara feci talep var cunku yeni borsacılar gözlerini onlarla actı ) bugun yeni yatırımcıya sise enkai eregli zor aldırırsın )))
    Dün bizim mahallede iftar sonrası çay bahçesinde çay sigara keyfi yapıyoduk konu herzamanki gibi ekonomi, ee halk fakir olunca ekistra getiri elde edebilmenin peşinde borsa altın kripto fakan filan pişmekan derken konu kocaoğlana geldi, herif ne dese beğenirsin
    Tüp alıcağıma yüzde 500 prim yapmış miatki alırım hiç olmazsa hareket oluyor dedi. Bist 30 ölmüş ağlayanı yok ne varsa yeni halka arz endekisinde var.
    Bu arada kriptolardan bnb dediler, sence fışkırttırmaya devam eder mi lemur abi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 497/1004 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •