Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 98 madde; 33 - 40 arası.

Konu: VAKBN - Vakıflar Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    İşlemler hızla ilerliyor demiştim, haksızlık etmişim, işlemler "çok hızlı" ilerliyor, birazdan biz hisseleri sattık bile diye KAP yollarlarsa şaşırmayacağım...
    Paylar takasta görünmüş bile, yarında hikâyenin son perdesi al sat yapılmış görünecek sanırım, tiyatronun bu perdesi de böyle son bulacak...

hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Olmuş bitmiş diye haber atmışlar, bir hafta bile sürmedi, yangından mal kaçırmak dedikleri bu olsa gerek..

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Paylar takasta görünmüş bile, yarında hikâyenin son perdesi al sat yapılmış görünecek sanırım, tiyatronun bu perdesi de böyle son bulacak...

operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

4. ,.......

mayıs vadelisini aldım vade sonuna kadar tutarım. tavsiye değildir. karın ağrısı yapabilir😁

Kardeşim korkutmasana insanı. Hepsi senin mi olcak illaki.

Nooldu robot sattıramadın bak. Mecbur alıcan yukarı. Kaldıraç 2.5 Mayıs sonu görüşürüz.. alışığım ben 15 ine kadar ekside tut. seçimden sonra kim kiminkini tutar bakarız.

8. Kıymetli arkadaşım, tahmini hedefiniz nedir? paylaşmanız da bir sakıncası yok ise yazarsanız sevinirim.

Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •