Sayfa 5/95 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 753 madde; 33 - 40 arası.

Konu: (kod rakamlar)==>izmir'in dağlarında çiçekler açar..

1. Başarılar ve güzellikler Stah Abi ve topk için fayda sağlayacak,okuyacak tüm arkadaşlar
    çook eskiden bu nikteydim, değiştim break34 oldum ,sonra yine en başa döndüm

2. sv STAH ağbi

iyi ki varsın ve iyi ki bu kadar temiz bir yürekle tüm bilgini paylaşıyorsun sağol varol
    topiğin değerini bilen bilecek olan herkese şimdi den başarılar
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

3.  Alıntı Originally Posted by STAH Yazıyı Oku
    Yeni forum hayırlı olsun...

Dilerim hepimiz;'' sağlığımızı kaybetmeden'' para kazanırız...

Çocuklar inanın, inanın çocuklar
    Güzel günler göreceğiz güneşli günler
    Motorları maviliklere süreceğiz

NAZIM HİKMET RAN

HAYIR topiği göremeyince endişelenmiştim...HAYIR lı olsun üstad
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Sn. STAH,

Açtığınız "(kod rakamlar)==>izmir'in dağlarında çiçekler açar.." başlığı hayırlı, uğurlu ve başarılı olsun.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

5.  Alıntı Originally Posted by STAH Yazıyı Oku
    topiğe yazmak nezaketini gösteren değerli kardeşlerim..hepinize çok teşekkür ederim...

dilerim ki bu forum;

bilgi seviyesi ve medeniyet düzeyi açısından her daim örnek gösterilen bir forum olsun...bu konuda hepimiz, üzerimize düşen görevi elimizden geldiğince ve dürüstçe yaparsak, başka türlüsü olması zaten imkansızdır...

emin olun ki böyle bir forum, dışarıda hazır bekleyen kan emicilerden bizi koruyacak bir mekan olacaktır...

tercih bize aittir...

tabi yaşanacak sonuçları da....

Paylaşımlarınız ve her zamnaki nezaketiniz için çok teşekkürler. Başarılar ve esenlikler dilerim
    Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. Mustafa Kemal Atatürk

6. YOL HARİTASI

Direnç 3... 90.400

Direnç 2... 89.990

Direnç 1... 89.300

DENGE DEĞERİ...................;88.900

Destek 1... 88.200

Destek 2... 87.800

Destek 3... 87.100

görüldüğü üzere;88.200 seviyelerindeki 1.destek ve 88.310 seviyelerindeki kod rakam gözönüne alındığında ;

88.200-300 bandının önemi kendiliğinden ortaya çıkmaktadır...
    Stah komutanı cok yormamak lazım, hemde hazırcılıgı sevmem,

Bu rakamlar nasıl hesaplanır, bilen fikri olan varsa, özeldende olsa rica etsem bişiler cızıktırabilirmi, komutanında destur u varsa tabii ?

7. Bu yaptığınız hiç hoş degil...afedersiniz haddinizede degil...madem bilmiyorsunuz neden stah abinin sitilinde yaziyorsunuz neye istinaden yaziyorsunuz bilmediginiz bir hesaplamayi yakismadi sn arkadaşım. ..

yaşlanarak degil yaşayarak tecrübe kazanır insan...

8.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Bu yaptığınız hiç hoş degil...afedersiniz haddinizede degil...madem bilmiyorsunuz neden stah abinin sitilinde yaziyorsunuz neye istinaden yaziyorsunuz bilmediginiz bir hesaplamayi yakismadi sn arkadaşım. ..

yaşlanarak degil yaşayarak tecrübe kazanır insan...
    Sen biraz uyu güzelim uykunu al saat geç oldu....

Bu Stah abinin bir onceki sayfada verdiği rakamlar (sayfa-4) ... ordan kalabalık olmasın diye, alıntı yapıldı sadece...

Saatlerdir kafa patlatıyorum bu rakamları çözmek için 2014 de ki (Kod rakamlar=======>) topiğini inceliyorum, okuyorum.. Hatta izin verilirse ordan çok guzel notlar var buraya da taşımak isterim.. Ama burda farklı bir hesaplama var, eğer musade varsa öğrenmek istiyorum/ogrenmeye çalışıyorum....

Sayfa 5/95 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •