Sayfa 5/238 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Zaten demo da yapicam daha cesur olurum. Gerilmem. Geçen sefer gerçek hesapta gerilip pislik yapmistim

Gerçek hesap işlemlerimi kendi basligimda paylaşıyorum..

Pazartesi başlayalım. Hangi enstruman?

Brente ne dersiniz?

Çok volativ.. O bakımdan..

Başka katılımcılar da gelse süper olur..

Çok güzel analizler çıkar diye düşünüyorum...

Selim bey iyi ki varsiniz..

Sevgiler ve iyi geceler..

Yazarsiniz istediginiz enstrumani. Pazartesi baslariz insallah

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Brente ne dersiniz?

Çok volativ.. O bakımdan..
    Geç cevap için kusra bakmayın, nostalji bi şarkı açtım youtube dan, ve devamı geldi...

Ben cisciddi yapmam lazım işlemlerimi, o yüzden sadece GBPUSD 'de işlem yapacağım.

Parite sınırlaması yok. Siz istediğinizde işlem yapabilirsiniz. İsterseniz mısır alıp satın

Kendime baya güveniyorum

Evet başkaları da olsa harika olur ama burada FX ile ilgilenen pek yok. SPK sağ olsun, TR 'de FX 'i bitirdi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Zaten demo da yapicam daha cesur olurum. Gerilmem. Geçen sefer gerçek hesapta gerilip pislik yapmistim

Gerçek hesap işlemlerimi kendi basligimda paylaşıyorum..

Pazartesi başlayalım. Hangi enstruman?
    Haberim var, bakıyorum o başlığa arada ... Klipler mlipler, güzel olmuş

"Gerilme" olayı ciddi bir şey. Üzerimizde az da olsa baskı hissedersek yarışma marışma bırakalım. Sonuçta eğlence olması gereken bir şey.

Sırf bir kase çorbadan kaçmak için hesabı gümletmenin alemi yok

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271

19 Aralık 2022 - 20 Ocak 2023 FX Yarışması (Resmi falan değil) - (Eğlencesine)

Kurallar:

- Katılmak isteyenler en geç 18 Aralık 2022 gecesine kadar katılacağını belirtmeli

- Enstrüman serbest. İstenilen paritede, EMTIA 'da, işlem yapılabilir...Coin de olur

- Katılımcılar her işlemi veya analizlerini paylaşmak durumunda değiller. Paylaşım yaparlarsa bu "olumlu kanaat" sebebidir

- Ay sonunda performanslar Yüzdesel Büyüme şeklinde değerlendirilecek.

- En düşük performanslı kişi herhangi sokakta yaşayan insana ÇORBA ısmarlayacak. İllaki resimdeki çorba olmak zorunda değil . Ancak kişi kendisinin yiyeceği kalitede bir yerden çorba ısmarlayacak.

- DEMO Hesap tavsiye edilmektedir. Hırs yapıp gerçek hesabınızı gümletmenizi istemem.

- Bu resmi olmayan Eğlence Amaçlı bir yarışmadır.

- Burada yer alan analizlerin hiçbiri Yatırım Tavsiyesi Değildir

- Lütfen atışma veya tartışma olmasın. Tekrarlıyorum, amaç sadece eğlence. İlk Post 'da söylediğim gibi burada "öğretme amacı" güdülmemektedir. Yani hiçbirimiz diğerine bir şey öğretmek ya da kanıtlamak zorunda değil.

Saygılar

Selim bey ciddi işlem yapmak istiyorum demissiniz ve eklemissiniz eglence amacli.. Bu ikisi arasında tezatlık yok mu?

Aynı enstrumanda yapsaydık daha güzel olurdu sanki. Altın challangelerimiz eğlenceliydi.. Sadece ben gerçek hesapta işlem yaptığım için gergjnlestim bir ara.

Şimdi başka enstrümanlarda işlemler anlamsız geldi bana.
    Al bir demo hesabı büyüt gibi. Vakit kaybı yani.

Tek enstrumanda farklı bakış acılarını degerlendirirdik. Şimdi kimse kimsenin enstrumanina bakmayacak sadece yuzdesel büyümeye bakacağız..

Ben istiyorum ki bir enstrümanı ele alalım. İnceleyelim. Hep beraber.. Analizler yapalım. Bir nevi ders çalışmak gibi.. Göremediklerimizi diğerleri görsün.

Çok aklıma yatmadı bu tarz..

Siz yapın ben izlemede kalayim

Heyecan yapmistim baya baya

Sayfa 5/238 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •