Sayfa 5/59 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 468 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

Alıntı Originally Posted by Atiko Yazıyı Oku
    Dolar bazında 2 yıldır süren düşen trend yakında kırılabilir. 10 $ civarına doğru yükselen trend beklentisi var. Bilgili üstatlarımız bu konuyu nasıl değerlendiriyor? Paylaşılmalı. Çok sessiz kaldı burası. Neredeyse boşa takip eder olduk burayı.
    1,5 yıldır bayıldık,sesimizin çıkmaması ondandır. Ağalar tahtada eğleniyor,istedikleri zaman tozu dumana katıyor istemediklerinde yaprak oynamıyor. 10 dalır beklentiniz bayağı idialı olmuş.

2. Tmpol gibi temel oranlarla fiyatlanirsa bir yuzde 40/50 yapmasi lazim. Sirasi gelen gidiyor bakalim buna ne zaman gelecek bekliyoruz.

3. Halen ucuz olduğunu düşünüyorum ve eklemeye devam ediyorum. Gerisi de sabır. En son 34.78 den alim fırsatım oldu. Birikimleri değerlendirecek başka da mantıklı biryer yok zaten. Ucuz kalmış ilk 30 hisseleri dışında toplamaya değer kaç kâğıt kaldı ki zaten…

4.  Alıntı Originally Posted by Atiko Yazıyı Oku
    Halen ucuz olduğunu düşünüyorum ve eklemeye devam ediyorum. Gerisi de sabır. En son 34.78 den alim fırsatım oldu. Birikimleri değerlendirecek başka da mantıklı biryer yok zaten. Ucuz kalmış ilk 30 hisseleri dışında toplamaya değer kaç kâğıt kaldı ki zaten…
    Ortak gediz ambalaj kagit sektöründe değil bu gedza akrilik ve plastik sektörü. Tabi pilastik kasa ve ambalaj için sise camda kagit seperator değil pilastik.le ilgili kasa ve ambalaj işleri yapmakta yatırımları bittiğinde çok güzel olacak çok
    Bir zamanlar kartondan vardı gedzayida geleceğin kartonsanina benzemekteyim.nokta kazancin daim olsun bu gedzada eza cefa çekiyoruz fakat aldığım günden beri al sat yapmadım.yapmayida dusunmemekteyim.kal saglicakla .ytd

Baskıclar hemen vurdu gelen alıcıların kafasına.

Şirketimiz Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin 10.10.2022 tarihli yapılan KAP açıklamasında Güneş Enerji Santrali
    (GES)yatırımı için çağrı mektubu alındığı ve 04.11.2022 tarihli yapılan açıklamada Yatırım Teşvik Belgesi'nin
    onaylandığıkamuya duyurulmuş bulunmaktaydı.Şirketimizin üretimine ilişkin enerji ihtiyaçlarının karşılanabilmesi
    amacıylakurulumu tamamlanan 1583,065 kWp gücü olan çatı üstü güneş enerji santrali Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş
    yetkililerive kabul heyetinin 13.12.2022 tarihinde yapmış olduğu kontrol ve incelemeler sonucunda geçici kabulü
    20.12.2022tarih ve 88189 sayılı yazıları ile onaylanmış ve 21.12.2022 tarihinde şirketimize bildirilmiştir.Çatı üstü
    GüneşEnerji Santrali (GES) elektrik üretimine başlamış olup , şirketimiz Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin
    yıllıkelektrik ihtiyacının yaklaşık %50 - 55 oranında karşılaması planlanmaktadır.Yatırımcılarımıza saygı ile
    duyurulur.GedizAmbalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

6. Gediz plastik 2260 kw yuzde 70 civari karşılayacaktı. Gediz ambalaj 1.32 mw denmisti daha once 1583 kwp olmuş. Hem plastik hem gedza ges yatırımı tamamlandi diyebiliriz boylece. Sira makine hatlarinin kurulumun tamamlanmasinda onumuzdeki sene guzel haber bekleyeceğiz artik. 40 tl alti kalmasi veya dusmesi bence Mayis hazirana kadar alım fırsatı olarak kalir.

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Baskıclar hemen vurdu gelen alıcıların kafasına.

Şirketimiz Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin 10.10.2022 tarihli yapılan KAP açıklamasında Güneş Enerji Santrali
    (GES)yatırımı için çağrı mektubu alındığı ve 04.11.2022 tarihli yapılan açıklamada Yatırım Teşvik Belgesi'nin
    onaylandığıkamuya duyurulmuş bulunmaktaydı.Şirketimizin üretimine ilişkin enerji ihtiyaçlarının karşılanabilmesi
    amacıylakurulumu tamamlanan 1583,065 kWp gücü olan çatı üstü güneş enerji santrali Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş
    yetkililerive kabul heyetinin 13.12.2022 tarihinde yapmış olduğu kontrol ve incelemeler sonucunda geçici kabulü
    20.12.2022tarih ve 88189 sayılı yazıları ile onaylanmış ve 21.12.2022 tarihinde şirketimize bildirilmiştir.Çatı üstü
    GüneşEnerji Santrali (GES) elektrik üretimine başlamış olup , şirketimiz Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin
    yıllıkelektrik ihtiyacının yaklaşık %50 - 55 oranında karşılaması planlanmaktadır.Yatırımcılarımıza saygı ile
    duyurulur.GedizAmbalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.
    GES yatırımı değil satışı moda piyasalarda. Umursanmadı bile.
    Yarın eksi 5 olursa şaşırmam. 35 altına sarkmalarda ekleme yapacağım ufak ufak.

8. Zaten son 2 uc aydir paylasilan haber patron bile çatıdan video yolladi 18 Kasimdan gelen trendi aşağı kirmayacaksa 35.40 altina sarkmamasi lazım. Benimde isime geliyor açıkçası madem fiyatlanmiyor 3-5 ay daha fiyatlanmasin. Zaten yillik karda 90 civari bekleniyor supriz de olmaz. Bir yeni makine kurulum haberleri etki eder sanırım onlarda bekleyiversin. Alalim heybeyi dolduralim. Gerci fonlar artik kurt gibi firsat vermiyorlar o yüzden aşağı cok salmaybilir.
     Alıntı Originally Posted by Atiko Yazıyı Oku
    GES yatırımı değil satışı moda piyasalarda. Umursanmadı bile.
    Yarın eksi 5 olursa şaşırmam. 35 altına sarkmalarda ekleme yapacağım ufak ufak.

Sayfa 5/59 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •