Sayfa 5/1009 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Yalnız depremde görüldü ki evde tutulan ziynet ve para gerçekten sorun olabilir her şekilde , deprem olur veya sadece sizin bildiğiniz bi yerde olur kalp krizinden gidersiniz (Allah gecinden versin tabii) kimse bilemez, kendime de söylüyorum buraya yazdığım kadar. Bilemedim.
    Yatay büyüme ve genişleme yapın.Birikimleri hiç bir zaman Noktasal bulundurmayın.
    Kendi hesabınız bir kaç bankada hem kasada fiziki hemde sanal ortamda kayıt altında.
    Ve eşiniz ve çocuklarında hesaplarında aynı şekilde kişi sayısı artınca derinlemesine dağılımda daha iyi tabiki.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

2. Rıdvan Baştürk hem ilk gün , hem,ikinci gün deprem oldu diye mallarını satmış, yalandan da işlemler iptal edilsin diye yazmış, alttan alayım diye , şimdi bugün alamayınca ..........,

üzüldüm Rıdvana şimdi ne alakası varsa bugün yanlış yapıldı diyor, bu Naaadiler, ülke batsın, yeterki kendi işlerine gelsin isterler, tabii dalkavukları da yazmış. Ağlaşmışlar.............. ler.

3.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Yatay büyüme ve genişleme yapın.Birikimleri hiç bir zaman Noktasal bulundurmayın.
    Kendi hesabınız bir kaç bankada hem kasada fiziki hemde sanal ortamda kayıt altında.
    Ve eşiniz ve çocuklarında hesaplarında aynı şekilde kişi sayısı artınca derinlemesine dağılımda daha iyi tabiki.
    Dediğiniz doğru ama işlem yapılmasını zorlaştırıyor, ve aslında büyükler bofa deutche, phillip gibiler bunu iyi değerlendiriyor, işbirlikçileri yf ve yk yı da eklemezsek ayıp olur.

4. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5. Buldum Kahramanmaraş Tarihi Ceyhan Köprüsü.

History of the Earth
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Yalnız depremde görüldü ki evde tutulan ziynet ve para gerçekten sorun olabilir her şekilde , deprem olur veya sadece sizin bildiğiniz bi yerde olur kalp krizinden gidersiniz (Allah gecinden versin tabii) kimse bilemez, kendime de söylüyorum buraya yazdığım kadar. Bilemedim.
    La benim para az. Kasa tutsam kasa parasına gider.

8. Merkez Bankası başkanı 30 milyar Tl bağışladı. Allah Allah Banka Milletimizin değil mi?

Sayfa 5/1009 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •