Sayfa 5/184 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1469 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

Herkez astor arzını bekliyor gibi bi hava yaratıldı.

Talep toplama tarihlerinin gün olarak bir önceliği yada önemi var mı.? Şöyle ilk gün giren le son gün girenin, arasın da bir ayrım veya avantaj var mıdır.? Şimdiden tşk.ler, benim için ilk olacak nasipse Astor halka arzına katılmak istiyorum.
    Her kışın sonu bahar...

Alıntı Originally Posted by finansozdem Yazıyı Oku
    Talep toplama tarihlerinin gün olarak bir önceliği yada önemi var mı.? Şöyle ilk gün giren le son gün girenin, arasın da bir ayrım veya avantaj var mıdır.? Şimdiden tşk.ler, benim için ilk olacak nasipse Astor halka arzına katılmak istiyorum.
    son talep girenler bazen 1 lot eksik alıyor bukadar dağıtımda son sıralarda kaldığı için

Alıntı Originally Posted by Fakirborsaci Yazıyı Oku
    son talep girenler bazen 1 lot eksik alıyor bukadar dağıtımda son sıralarda kaldığı için
    buda eşit dağıtımda oluyor zaten oransalda fark etmez.

Alıntı Originally Posted by Fakirborsaci Yazıyı Oku
    buda eşit dağıtımda oluyor zaten oransalda fark etmez.
    Tşk.ettim. Malum oransal, son güne kadar bulup buluşturup mümkün olduğunca fazla almaya çalışacam. Umarım Söke gibi az bir oran vermez. Güzel yönetilen bir şirket, ileri de çoluk çocuğa faydası olsun, belki dua ederler.
    Tabi yatırım tavsiyesi değildir asla bu. Maksat Çoluk çocuğa çam sakızı çoban armağanı bırakmak. Sağlıcakla.
    Her kışın sonu bahar...

6. Astorda teminat için çok ciddi boyutta döviz,mevduat veya nakit gerekiyor, bist30 hisselerini kabul etmeseler bile katılım sökenin bile çok üzerinde olabilir. Hem arz fiyatının uygun olması hem de sökeye katılanların çok büyük çoğunluğunun istedikleri lotu alamadıkları için buraya girecek olmaları saçmasapan bir yoğunluk oluşturabilir.
    Acaba diyorum astorun işlem görmesinden önceki gün seans kapanışında tavana alış yazsak şans yanımızda olur mu

Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Astorda teminat için çok ciddi boyutta döviz,mevduat veya nakit gerekiyor, bist30 hisselerini kabul etmeseler bile katılım sökenin bile çok üzerinde olabilir. Hem arz fiyatının uygun olması hem de sökeye katılanların çok büyük çoğunluğunun istedikleri lotu alamadıkları için buraya girecek olmaları saçmasapan bir yoğunluk oluşturabilir.
    Acaba diyorum astorun işlem görmesinden önceki gün seans kapanışında tavana alış yazsak şans yanımızda olur mu
    Piyangoda büyük ikramiye daha az şans ister

Alıntı Originally Posted by kanti Yazıyı Oku
    Piyangoda büyük ikramiye daha az şans ister
    Bence 18.15.00 ı yakalaması bile büyük başarı olur eğer bu alışı evden gönderecekse de o zamanı yakalaması imkansız! Ben aracı kurumdan gönderiyorum, en son 18.15.00~ 10 saliseyi yakaladım, gene sıranın sonunda hissettim kendimi nitekim herifler ellerindeki sistemlerle 18.15.00~ 01 saliseyi yakalayıp milyon lotları gönderip gelen malları cebe indiriyorlar! o milyon lotların arkasında bizler de sıramızı bekliyoruz!

Sayfa 5/184 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •