Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 62 madde; 33 - 40 arası.

Konu: BRKVY - Birikim Varlık Yönetim A.Ş.

1. 12 lot vermiş. Yok artık ayıp be...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,391
    inetnette şeyşel adalarında birilerine yüklü lot verilmiş diye haberler gördüm daha gelmeden üç kağıt ilk fırsatta satarım sevmem dürüst olmayan şirketleri
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. 12 lottan ne olacak...Turşu bile kuramazsın.

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    inetnette şeyşel adalarında birilerine yüklü lot verilmiş diye haberler gördüm daha gelmeden üç kağıt ilk fırsatta satarım sevmem dürüst olmayan şirketleri
    hocam kapa düşen haber böyle. üstelik yurt dışı kurumsal olarak sadece 2 başvuru var ve 1.44 milyon lot dağıtılmış. normal değil mi?
    Halka arzda; Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara nihai tahsisat tutarının yaklaşık 17,34 katı, Yurt İçi Kurumsal
    Yatırımcılara yaklaşık 33,59 katı, Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılara ise yaklaşık 2,43 katı talep gelmiştir

5. 15 Aralık'ta gong çalacakmış...

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

6. info yatırım 11 lot parası kesmiş ama lotlar portföyde görünmüyor. Ne biçim iş anlamadım ?

Halka arz kisminda gerceklesen lot miktari varsa 15inde portfoy de gorursun dostum o lotlari

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    info yatırım 11 lot parası kesmiş ama lotlar portföyde görünmüyor. Ne biçim iş anlamadım ?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •