Sayfa 5/21 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 168 madde; 33 - 40 arası.

Konu: 2 Yıllık Tahvil Faizi Nereye Koşuyor ?

1. 109,548 görüldü
    kitabı açıyoruz
    adacık şeklinde görüntü kopuşu rekoru gündelikçi göstergelerin hiçbiri desteklemiyor.
    kitaba uygun.
    arka sayfaları açtığımızda göstergeler fiyattan sonra gelir diyor. fiyat düşmeden göstergeler hatalı olabilir.
    çevir bir arka sayfayı.
    patternlerde duygu patlamaları halisünasyonlar enerjinin biriktiğinde doğum arefesinde sancılar yoğun olarak yaşandığını gösterir yazıyor.

patternin hizmetkarları borsada.

2. Tarihi bir gün bu sebep ile bugün çalışmıyorum. Esnaf sallama çay içsin.

3. Tahvil %+1,42
    Döviz+
    Borsa+
    Tahvil 11.46
    Zincirlerinden kurtuldu kurtulacak.
    Ne kadar çabalasa borsayı yükseltip dövizi tutsak etmeye çalışsalarda PATTERN e hizmetkarlar. Patternin değirmenine su taşıyorlar. En sevdiği de budur. Pattern kendisine çalışan hizmetkarlar edinmiştir. Üstelik bedava.

4. En büyük felaket.
    Faizler inmeli.
    Bu 2 manşet ile çayımı akıllı telefonuma döktüm. Faizler inecekmiş.
    Malesef pattern kendisine yandaş bulmaya devam ediyor. Pattern ne kadar çok kişiyi içeri alırsa o denli karlı çıkacak. Faizlerin sıçrama yapmasından öne yine manşetleri görüyoruz.
    Pattern çalışacak mı ? Enerji biriktirmeye içeriye toplamaya ve reklam yapmaya devam ediyor ki neden olmasın ?
    Dolarda 3.53 de yapılan gizli sabiti gören testis balıkları kızılırmakta görülüyormuş.

Aman testislere dikkat.

5. 3.53 dolar

3.53 ile ilgili size bir bilgi vereyim ama topik dışına çıkmasın.

İncilde

Lamentations 3:53King James Version (KJV)

53 They have cut off my life in the dungeon, and cast a stone upon me.

Aman komplo teorisyenlerine dikkat

6.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    3.53 dolar

3.53 ile ilgili size bir bilgi vereyim ama topik dışına çıkmasın.

İncilde

Lamentations 3:53King James Version (KJV)

53 They have cut off my life in the dungeon, and cast a stone upon me.

Aman komplo teorisyenlerine dikkat
    3,53 çok sağlam bir temel, eurusd bile yıkamadı. bir sonraki atakta 3,9x leri destek yaparak 4,5 deneyecek. yani uzun atlama.

7.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    3,53 çok sağlam bir temel, eurusd bile yıkamadı. bir sonraki atakta 3,9x leri destek yaparak 4,5 deneyecek. yani uzun atlama.
    Açıkcası sıçramayı ben faizde bekliyorum. Dolarda herhangi bir beklentim yok. PATTERN i faizde gördüm ve ÇAY ocağını çırağa bırakıp ekran karşısında çay içip bekliyorum. Geleceğe çağrı gibi PATTERN in ne yapacağını bekliyorum. Ve bu hayatta ki çaydan sonra ki keyfim patternlerin gerçekleşmesini görmek içinde bulunmak.

8.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    Açıkcası sıçramayı ben faizde bekliyorum. Dolarda herhangi bir beklentim yok. PATTERN i faizde gördüm ve ÇAY ocağını çırağa bırakıp ekran karşısında çay içip bekliyorum. Geleceğe çağrı gibi PATTERN in ne yapacağını bekliyorum. Ve bu hayatta ki çaydan sonra ki keyfim patternlerin gerçekleşmesini görmek içinde bulunmak.
    siz yenisiniz sanırım ben yılların TL faizcisiydim,yıllarca bekledik faizde artış olmadı. 2009 dan beri 2 yıllıkta göstergeyi %12 tavan yaptılar. bu faiz düşmanları ile vakit kaybetmeye değmez.

Sayfa 5/21 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •