Sayfa 500/1023 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. sana arzu ettiğin üslupla cevap vermeyeceğim.

''Son kertede bu adam bizim erkekliğimize laf mı ediyor diye biz de sorguluyoruz.''

hastalıklı ruh hali bu yukarıdaki cümlende..

Aramco Halka arz konusunda henüz net bir yaklaşım yok galiba...........

Saudi de olan olayın ingiliz gazetelerinde yer buluş hali............http://www.dailymail.co.uk/news/arti...oup-fears.html

Bu olaydan sonra Aramco işi netleşir herhalde

3. Anayasaya gore “Seçim kanunlarında yapılan değişiklikler, yürürlüğe girdiği tarihten itibaren bir yıl içinde yapılacak seçimlerde uygulanmaz.” (md. 67)
    Cumhur ittifakı aldatmaca yasasıyla iki partinin birlikte secim pusulasında bulunması Anayasanın yukarıdaki maddesi sebebiyle bu seçimde uygulanamaz.
    Seçim yasasında yapılan değişiklikte Anayasanın bu hükmü için, "bu Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten sonra birlikte yapılacak ilk milletvekili genel seçimi ile Cumhurbaşkanlığı seçimi bakımından uygulanmaz" denmişse de Anayasa hükmü yasa ile uygulanmaz ilan edilemez! Bu yasa anayasa karşısında ölü kanundur (lex mortius)
    Ama bunlar hukuk devletinde gecerlidir elbet. AKP devleti hukuki bırakalı cok oldu.
    Sahi ,Anayasa Mahkemesi bir anayasamız da olmadığına karar vermişti degil mi?

4. CHP nin hareketini iyi niyetli bir yaklaşım olarak görüyorum ve destekliyorum...
    Kararlarından dolayı tebrik ediyorum kendilerini....

IPhone8S cihazımdan hisse.net mobile app kullanılarak gönderilidi.
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    80 piksele 80 piksel bir avatardan , gidip espri adı altında abuk subuk bir yorum yapıp (kıllı keçinin göğüslerini beğendiğine dair) bunu da 2 gündür burada tekrar tekrar dillendirmen normal değil demek istiyorum.Bana göre hastalıklı bir ruh hali.
    Benimle muhatap olma. Esprilerini başkasına sakla.
    Çok gereksiz ve zorlama olmuş cafede gayet guzel ve esprili sekilde yorumlar yapıldıydi. Konuyu nereden nereye getirmissin yazik
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. en yüksek gönderiye sahip forum başlığında bugün gündüz toplam 3 gönderi. hem de bu kadar ilginç gelişmeler olan bir günde. enteresanlı..

bununla 4 olsun bari

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Çok gereksiz ve zorlama olmuş cafede gayet guzel ve esprili sekilde yorumlar yapıldıydi. Konuyu nereden nereye getirmissin yazik
    Cafe'de esprisi yapıldı bitti. 2-3 gündür aynı şekilde uygun bulmadığım bir üslupla devam etmesi işin tadını kaçırdı.Uyardım.
    Forum bilgi paylaşımı bazlı olmalı. Lüzumsuz derecede işin tadı kaçırılmamalı. Gerçek hayatta bir insanla nasıl konuşuluyorsa burada da öyle olmalı. Kimse bir nickin arkasına geçerek gerçek hayatta konuşmayacağı şekilde konuşmamalı.
    Düşüncem bu katılırsınız katılmazsınız.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    türk siyasi tarihinde tarihi günler yaşanıyor..ama bu topicte çıt yok...borabey,enki vs..nerdesiniz yaw ?
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 500/1023 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •