Sayfa 500/657 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 5253 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ''ben demiştim'' ile ''piyasa bilir'' i aynı cümlede kullanmak hüneri.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Bu sene de genel kurula katıldım. Geçen sene tek katılan bendim ama bu sene oldukça kalabalıktı. Genel müdür Harun bey gelen soru üzerine, şirketin 3-4 gayrimenkulünden bahsetti.
    1. Maslak, 12-13 yıl önce İBB encümen kararından dolayı yapılaşmaya uygun olmadığını.
    2. Büyükçekmece arsasının göl havzası olmasından kaynaklı sadece günübirlik tesis olarak kullanılabileceğinden ama satın almak isteyen olursa satabileceklerini
    3. Eyüp'teki kira alınan fabrikanın bulunduğu arsayı dönüştürmenin bu şartlarda fizibıl olmadığı ama satışa açık olduklarını
    4. Tepebaşı'ndaki binanın yarısının bizim olduğunu ve benim de daha önce forumda paylaştığım şekilde emlak firması tarafından ilana çıkarıldığını söyledi.

Bunun haricinde Gündoğan'da alınan otelin yaz sezonunda inşaat yasağı olmasından kaynaklı 2 yıl sürecek bir yenilemeden geçirileceğini inşaatın başladığını , Tabanlıoğlu Mimarlık firmasının çizdiği avan projeyi Bodrum Belediyesi'ne sunduklarını belirtti. Yapılacak harcamanın belirsiz inşaat maliyetinden dolayı bilemediğini belirtti.

Genel olarak bunları sayabilirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,320
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    endeksin 170 180 lere algyo nun 25 28 e iki kez gelişini saymıyorsan evet yanıldım
    kimse size fikirlerinizi serdedin demiyor ve sürekli biliyorum diyorsunuz ama kusura bakmayın ALGYO mart ayında o fiyatları gördü mü? ben görmemiş diye baktım forexten. endex de görmemiş zaten. dediğiniz fiyatlar savaş günü ve şubatta sanırım. ki o gün bile endeks 170 görmemiş ALGYO da 25 görmemiş...
    neyse nasıl olsa kabul etmeyeceksiniz bildiğinizi yapın ama vebal altında olduğunuzu unutmayın şayet inancınız var ise!

4.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Bu sene de genel kurula katıldım. Geçen sene tek katılan bendim ama bu sene oldukça kalabalıktı. Genel müdür Harun bey gelen soru üzerine, şirketin 3-4 gayrimenkulünden bahsetti.
    1. Maslak, 12-13 yıl önce İBB encümen kararından dolayı yapılaşmaya uygun olmadığını.
    2. Büyükçekmece arsasının göl havzası olmasından kaynaklı sadece günübirlik tesis olarak kullanılabileceğinden ama satın almak isteyen olursa satabileceklerini
    3. Eyüp'teki kira alınan fabrikanın bulunduğu arsayı dönüştürmenin bu şartlarda fizibıl olmadığı ama satışa açık olduklarını
    4. Tepebaşı'ndaki binanın yarısının bizim olduğunu ve benim de daha önce forumda paylaştığım şekilde emlak firması tarafından ilana çıkarıldığını söyledi.

Bunun haricinde Gündoğan'da alınan otelin yaz sezonunda inşaat yasağı olmasından kaynaklı 2 yıl sürecek bir yenilemeden geçirileceğini inşaatın başladığını , Tabanlıoğlu Mimarlık firmasının çizdiği avan projeyi Bodrum Belediyesi'ne sunduklarını belirtti. Yapılacak harcamanın belirsiz inşaat maliyetinden dolayı bilemediğini belirtti.

Genel olarak bunları sayabilirim.
    Büyükçekmece olayı davalık diye biliyorum. Keşke o da sorulsaydı. (Dava açan Algyo değil.)

https://twitter.com/alarkog/status/1...vnBOohmx_Yk0_g

Maslak’ta mevcut emsal ile proje yapılmaz. Orada emsal değişimi olmasını bekliyorlar. Maslak için hazır projelerin bile olduğunu tek sıkıntının emsal olduğu Alarko yönetimince ve yatırımcı ilişkilerince söylenmişti.

5. Kağıdın PD/DD, F/K uygun, alanlarda fena sayılmaz ama adamlar süründürüyor. Ne yapalım bekleyeceğiz.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,320
    hangi özürden bahsediyorsun hisse 36 dan 25 36 dan 28 e gelişlerini niye görmezden geliyorsunuz saldıracağınız kişi ben değilim hissenin patronları öve öve bitiremediğiniz hisse de usd bazlı yüzde 5o kaybı nereye koyuyorsunuz bak kaç gündür yaptığı harekete ne diyeceksin sabah artı 1 gap lı aç geri gap ı doldurmaya gel hisse yükselecek nisan mayıs döngüsü diyoruz sonrası yatar diyoruz ekim kasım tekrar ivmelenir diyoruz usd bazlı 2 gap var diyoruz bunları öyle yada böyle alacak diyoruz reel piyasya hergün yüzde 50 70 zamlar havada uçusuyor hala bana saldırıyorsunuz ti ye alanlarmı taşşak geçenlermi dersin ne haliniz varsa görün
    yazılarınızı silip silip yalan söylemeye de başladınız... ne halimiz varsa görelim ama musade etmiyorsunuz. sadece yazılanlara cevap verseniz bile yeter ki mart ve nisan aylarında idi öngörünüz ve yanıldınız... ama her defasında farklı teranelere giriyorsunuz. mart ve nisan aylarında temettüler nedeniyle düşme olacağını bile bilmeyecek kadar fütursuzca yorumlar yapıyorsunuz ve sizin açığınızı çıkaran kişilere de saldırıyorsunuz sürekli...
    kendi mesajlarınıza bari sahip çıkın ve boş yere her anlama gelen ifadelerin arkasına sığınmayın. yanıldınızsa ve maalesef belli bir şüreka sizi takip ettiklerine göre onları ve sizin bu çok bilmiş ifadelerinize kapılan kişileri yanılttınızsa edeplice özür dileyin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,320
    hadi ordan sana hissede 2 yıldır usd bazında yüzde 50 zararı sokmuşlar saldırıp saldırıp duruyorsun saldıracağın kişiler leyla alton ayhan yavrucu özgür kalyoncu git onlara ağla
    sana sokulmuştur edebinle davran... eğer adam gibi okumayı bilsen bu hissenin yatırımcısı olmadığımı ALARK nedeniyle bu hisseyle ilgilendiğimi yazmıştım. kendi yazdığın dışında hiçbir şeyi okumuyor ve anlamıyorsun zaten... ağladığım yok sürekli senin yalanlarından bıktım. kağıt aldığında hemen yukarıdan gap aldırmaya çalışıyorsun sattığında yerin dibine batırıyorsun...
    ekran okumayı bilmiyorsun
    sana sorulan hiğçbir soruyu yanıtlamıyor sürekli çamura yatıyorsun
    sürekli artık yazmayacağım deyip deyip yazıyorsun
    ağladığın ve saldırdığın halde gene de buralarda yazan bilgili kişileri kaçırıp sonra sataşıyorsun...

not alttaki mesajda ve gene sildiğiniz diyelim çünkü artık çabuk siliyorsunuz, izin aldığın kişi ben değilim... yazdığın mesaj gününe git, geriye doğru oku eğer okuduğunu anlayabilirsen ve benim muhatabımın sen olmadığını gör ve bir yanlışına daha bak ve edebinle özür dilemeyi öğren. benim kastettiğim kişi ve muhatap aldığım kişi sen değildin ve sürekli aynı şeyleri yaptığını gör...
    Son düzenleme : tovbekar; 01-04-2022 saat: 14:08.

8. armada467.
    Siz bir yatırım şirketi mi açsanız? Böylesine isabetli analizler ile buradan değil de portföyünüzdeki müşterilere elle tutulur kazançlar sağlamış olursunuz. İşinizi profesyonelce yönetmiş, para kazandırmış/kazanmış olursunuz.
    Ne dersiniz? (Not: Cevap beklentisiyle yazılmamıştır.)

Sayfa 500/657 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •