Sayfa 502/612 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Sayın temel analizi kardeşim senin yazılarını ilgi ile takip ediyorum. Sende bu son kap açıklaması hakkında ki yorum ve düşüncelerini bekliyorum. Saygılar.

2. Şimdi gördüm yorumunuzu, bu konu için tweterda sayın Ömer Sassom (tanımıyorum kendisini) en güzel kelimeyi kullanmış "optimize olmak" kesinlikle bu olayı tek kelime ile ozetliyeceksek "optimize" demek yeterli.

Ben cfo Tolga beye ve ceo hacıkamiloğluna bu konuda güveniyorum. Şirketin ve içerisindeki yapıların daha rahat hareket etmeleri için değişiklikler yapıyorlar. Bu yapı kimyasallari konusunun altında kesinlikle ama kesinlikle olumsuz bir şey sezmiyorum. Tam aksine olumlu olduğunu düşünüyorum. Bu konuyu bugün biraz sizin için açabilirim

Yapı kimyasalları kısmı Halka arz olsa iyi olur ama sanmıyorum. İhtimal vermiyorum SPK bin onay vereceğini de düşünmüyorum. Diyelim ki oldu Korkmayın halka arzdan, burada mi gördüm hatırlamıyorum düşük fiyattan halka arz ederler yazılmış daha iyi düşük fiyatsa ondanda alırız

Polho sistem olarak entegre bir sistem her ürün bir biriyle bağlantılı muhteşem bir yapı. Keşke bu konuda bir belgesel çekilse hani TRT belgeselde çıkıyor ya o tarz. ilk girdiler ne olarak giriyor en son ne olarak çıkıyor. Muhteşem olur.

3. Polisan Yapı Kimyasallarınin içinde hazır beton üreticileri, inșaat projeleri (baraj, otoyol, liman, havalimanı vb.), prefabrik üreticiler ve çimento üreticileri için çimento ve beton katkı kimyasalları geliştirme ve üretme faaliyetleri var. Çimento ve beton katkı maddeleri o kadar çok ki ayrıntısına buradan bakabilirsiniz.

https://argemip.org/uye/polisan-kimya-san-ve-tic-as

4. Adam kot pantolon satıyor hisse 75 lira , koskoca holding çöp poşeti fiyatında yakışmıyor

5.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Adam kot pantolon satıyor hisse 75 lira , koskoca holding çöp poşeti fiyatında yakışmıyor

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***

6.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Adam kot pantolon satıyor hisse 75 lira , koskoca holding çöp poşeti fiyatında yakışmıyor
    Adamlar senin iki katı kar açikliyo şirketin hisse fiyatiylada hesap yapılmaz piyasa degerine bakicaksın 100 olsada piyasa degeri milyon olan şirkette olur .

7. Piyasa değeri 7 milyar olan firma kot satıyor tekstil bitik. Piyasa değeri 5 milyar polisan holding. Kar işine bakışım sana göre farkılı iyi kar süper kar hisse fiyatı ederinde veya üstünde iken gelir. Polican fiyat hisse başı 2 usd olsun bak nasıl kar gönderiyor… neyse latife yapıyorum adam tavuk satıyor fiyat 90 tl koskoca holding çöp torbası fiyatı yakışmıyor

8. 🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅

Sayfa 502/612 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •