Sayfa 502/712 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5692 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Arkadaşlar bir sorum olacak?

ABD'de yılda hisse başına 1,5 $ kazanabilecek bir şirketin hisse değeri ne olabilirdi?

Aranızda var mı ABD borsaları hakkında detay bilgisi olan?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

2. Hocam bir kere, yıllık kazanci toplamini 4 ile çarpın sonra da çıkan rakamı şirketin hisse sayısına bölün. Çıkan rakam şirketin bir hissesinin olmasi gereken değeridir. (Bu değerleme yillik %25 buyuyen bir şirket için)

3. Bugünkü düşüş beni pek korkutmadı. Çünkü pandemi yok bir kere. Ortada cok büyük bir olayda yok aslında. FED faiz artırım olasılığı var ama bence orta vade bakan birisi icin endişelenecek bir durum degil bence. Gelip geçici muhtemelen. Şirketin işleri iyi durumda ve insanlar geziyor. Seyahat etmek istiyorlar. Avrupa zaten zorda ihtiyaçlarının bir kısmını Turkiyeden karsilayacak mecburen. Yani Turkiye için çok kötü bir durum gorumuyorum ben. Ama balinalar sebep bulurlar tabi. Panik yaratma, ucuzdan hisse toplama için hava estirmeleri normal bence. Bir süre 55-70 aralığı yaptırıp sonra normale çekerler muhtemelen. Sabretmek en mantıklı çözüm sanki Şuan
    Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

4. THY için yil sonu guzel bilançolar ile kapatacağını düşünüyorum. Hele ki Kasim bilancosunu gormeden hiç satmayı bile düşünmem. O yüzden THY için olumlu düşüncelerim devam ediyor. UEFA sponsorluğu da ayrı bir guzel gelişme bence. Beklemeye devam ediyorum

5. Genel Borsa düşüşü VİOB da yaşanan teminat sıkıntısı. Bazı aracı kurumların teminat eksiğini kapatabilmek için spot piyasada hisse satmaları.. düşüşü getirdi..

@unicorn_1980, THYAO da taşınan açıkları istiyorsanız, ekran saat 16.50 itibariyle kapandı, öncesinde de hiç bakamadım, Bugün gerçekleşen açığa satış işlemlerini istiyorsanız sadece 170 mlyn tl lık hacim gerçekleşmiş, bu rakam THYAO da geçen hafta 2 mlyr tl civarındaydı, artık açıkcıların değil de kredililerin üzerine gidiyor olmalılar!

7. Amerika endeksleri pozitif kapatmış. Sanırım sadece bizim borsada geçici bir panik havası oluştu. Umarım birkaç gün içinde toparlar. Tekrar eski seviyelerine döner.

8. Merhaba,

Dünün takasını istenmiş:

https://imgyukle.com/f/2022/09/20/nmsyl6.jpg

Sayfa 502/712 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •