Sayfa 502/1044 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Hayırlı Cumalar, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Sn T/A grafikleriniz özledik

Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Sn T/A grafikleriniz özledik
    Teşekkür ederim sn. Kandirildim...

Kimse bir şey sormayınca paylaşım da duruyor...

Yeni projeler üzerine çalışıyor olsam da sık sık kontrol ediyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ....

Sayfada paylaşım yapıyor olmak adına daha önce paylaştığım rastgele seçilmiş hisselerden oluşan listenin son görüntüsü...

Sevgili Dandanakan belki sorabilir, ben önceden ekleyeyim, sayfa boş kalmasın...

Grafiğe baktığımız zaman endekse göre durumlar:

- TUPRS, GOZDE, EREGLI ve PKART sırasıyla olumlu seyirdeler ve endeksin önüne geçti/geçiyorlar...

- ASELS atak yapıyor, hızla öne geçebilir...

- VAKBN, XAUUSD ve USDTRY ise olumsuz seyir izliyorlar. Olumsuz bölgede bulunuyorlar...

- GEDZA, DOAS ve OYAKC ise endekse göre güç kaybediyorlar. Böyle devam ederse durumları endekse göre daha da zorlaşabilir...

Burada en dikkat çeken TUPRS 'dır. Çok hızlı ve güçlü ilerliyor. Benim bu grafiği takip eden birisi en geç 07.02.2022 tarihinde yani pazartesi günü TUPRS 'a girerdi. Çünkü kafayı tam dik olarak yukarı kaldırdı... Devamında bir hafta boyu yükseliş yaşadık.

TUPRS 'ı bir de kendi içerisinde inceleyelim:

- Burada değişik bir şeyler oluyor. Tüm zaman dilimleri şahlanmış vaziyette. Sanki eski zirvesini geçmeye niyetleniyor...

- Olumsuz olan tek zaman dilimi haftalık ama o da çark etmiş ve tekrar yönünü yukarı çevirmiş durumda...

- Yeni hedefini bulmak için farklı analiz yöntemleri uygulamak lâzım. Şu anda konumuz bu olmadığı için bu bölümü atlıyorum...

Takip edelim bakalım nasıl devam edecek. Şu ana kadar mükemmel çalışan bu yeni sistem bundan sonra da yol göstermeye devam edebilecek mi?

Arada hatırlatırsanız bu hisselerin güncel hallerini paylaşırım... Yoksa çalışmaya dalıp unutuyorum...

6. Pkart Gözdemiz.

Teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    TUPRS 'ı bir de kendi içerisinde inceleyelim:

- Burada değişik bir şeyler oluyor. Tüm zaman dilimleri şahlanmış vaziyette. Sanki eski zirvesini geçmeye niyetleniyor...

- Olumsuz olan tek zaman dilimi haftalık ama o da çark etmiş ve tekrar yönünü yukarı çevirmiş durumda...

- Yeni hedefini bulmak için farklı analiz yöntemleri uygulamak lâzım. Şu anda konumuz bu olmadığı için bu bölümü atlıyorum...

Takip edelim bakalım nasıl devam edecek. Şu ana kadar mükemmel çalışan bu yeni sistem bundan sonra da yol göstermeye devam edebilecek mi?

Arada hatırlatırsanız bu hisselerin güncel hallerini paylaşırım... Yoksa çalışmaya dalıp unutuyorum...

Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Pkart Gözdemiz.

Teşekkürler
    PKART 'a yorum yapınca tepki alıyorum. Birilerini rahatsız ediyor...!

O nedenle PKART 'a uzağım...

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sayfada paylaşım yapıyor olmak adına daha önce paylaştığım rastgele seçilmiş hisselerden oluşan listenin son görüntüsü...

Sevgili Dandanakan belki sorabilir, ben önceden ekleyeyim, sayfa boş kalmasın...

Grafiğe baktığımız zaman endekse göre durumlar:

- TUPRS, GOZDE, EREGLI ve PKART sırasıyla olumlu seyirdeler ve endeksin önüne geçti/geçiyorlar...

- ASELS atak yapıyor, hızla öne geçebilir...

- VAKBN, XAUUSD ve USDTRY ise olumsuz seyir izliyorlar. Olumsuz bölgede bulunuyorlar...

- GEDZA, DOAS ve OYAKC ise endekse göre güç kaybediyorlar. Böyle devam ederse durumları endekse göre daha da zorlaşabilir...

Burada en dikkat çeken TUPRS 'dır. Çok hızlı ve güçlü ilerliyor. Benim bu grafiği takip eden birisi en geç 07.02.2022 tarihinde yani pazartesi günü TUPRS 'a girerdi. Çünkü kafayı tam dik olarak yukarı kaldırdı... Devamında bir hafta boyu yükseliş yaşadık.

Ellerinize sağlık Sn. T/A,

Vakıfbank kendini fena bozdu, bir süredirde bu yöne ittiler, ne hikmetse bugün alan ertesi gün zararına veriyor hemde milyonluk malları... Neyseki kabaca 2 yıl beklemeyi göze almıştım ilk alırken, istediklerini yapsınlar bakalım, bir gün sıra buna da gelir o zaman Sabit Kancanın dediği gibi...İçinden geçiceM...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 502/1044 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •