Sayfa 503/1002 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Şu an dünyada faiz sistemi yokki
    Libor +
    Var
    Bunlar abi Alman dünyası hariç her yeri ezebiliyolar singapur honkonk bilmemne

2 Tane Akkoyun sloganı öğrendim, pahalılık deyince salgın var ve bundan dolayı bütün Dünyada pahalılık var, ekonomiler çökmüş durumda.

2. Slogan ise, işsizlik var deyince de, iş çok iş beğenmemezlik var diyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    2 Tane Akkoyun sloganı öğrendim, pahalılık deyince salgın var ve bundan dolayı bütün Dünyada pahalılık var, ekonomiler çökmüş durumda.

2. Slogan ise, işsizlik var deyince de, iş çok iş beğenmemezlik var diyorlar.
    Mesela şükretmiyorlar. Çıkar telefonunu ağzında diş var sen aç değilsin vb. Ne desek boş bir kitle.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    niye durup dururken antik yunan asabiyet tanrısını öfkelendirdiniz arkadaşlar ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Hakikaten 2,3 tane kendini bilmez yüzünden konu başlığının tadı,tuzu kaçıyor,gerçekten sıktı artık bu saçma sapan muhabbetler...

6. Mecit abi balık var mıydı bugün?

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hakikaten 2,3 tane kendini bilmez yüzünden konu başlığının tadı,tuzu kaçıyor,gerçekten sıktı artık bu saçma sapan muhabbetler...
    Bunların bir takım psikolojik sorunları var, şu topigin sürekli takipçilerinin en az 3/4'den tepki aldıkları halde hala yazmaları, en hafif tabirle edepsizlik.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Nuri, daha dün bişiklet tamircisinin kulağına ne fısıldadılarsa Doğu Perinçek’in adamı olmamdan mütevellit onun CIA ajanı dolayısıyla benim de CIA ajanı olduğumu üfledi ortaya...

Verdiğim yanıtlardan olacak 30 olan maaşımı 50’ye çıkardılar...

İddiaya göre ‘aynı sigorta şirketinde poliçemiz olmasına rağmen sanırım aldığım ücretten olacak saldır Allah saldırıyorlar bana...

Kıskanıyorlar tabii... )))

Bu gidişle bidonu tahtından edip Hollanda’ya müthiş bi başlık parası göndermeyi düşünüyorum...

Not: Boşkara 5 den fazla olmaz bugün son gün... ))

Sayfa 503/1002 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •