Sayfa 51/1002 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

mısırdaki ihvan hareketine ( müslüman kardeşler yani ) 25 milyar dolar verildiği gibi bir haberler dolaşmıştı aramız ballı börekli

iken,sisi devri iktidarda iken..

nedense aklıma geliverdi birden..gerçi epey zaman geçti aradan ama 128 milyar dolarla bir alakası varmıdır acaba ..

o haber doğruysa tabii
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,868
    Reform paket konuşmasını kaçırdım. IBAN verdi mi ?

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Reform paket konuşmasını kaçırdım. IBAN verdi mi ?
    Yok vermedi bu sefer, kaçırdığınız bir şey yok her zamanki gibi estek köstek.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Turizm sektöründe çalışanlar da öncelikli aşı olacakmış.

Bunların bana aşı vermeye niyeti yok doktor dediler tamam dedik yaşlılar dediler tamam dedik askerler tamam öğretmenler tamam şimdide turizimde çalışanlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Reform'un anlamini bilmiyorlar. Bu yapilacagini soyledikleri seyler duzenleme....
    Paket acildi boş çikti...paketin ipini atmasınlar lazım olur....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,327
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bunların bana aşı vermeye niyeti yok doktor dediler tamam dedik yaşlılar dediler tamam dedik askerler tamam öğretmenler tamam şimdide turizimde çalışanlar
    ben evde aşı çalışmalarına başlayacağım yakında!Belki Ercüment Ovalı 23 Nisanda müjde verir
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 51/1002 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •