Sayfa 510/975 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Hayır öyle bir diyorsunki tabi ki müşteriyi bulup satacak. Sen bana benim dediğim de ne hata vardıda o zaman itiraz ettin bana onu söyle.

HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM, AMA HERGÜN YENI BİR ŞEY ÖGRENİYORUM.

bu sana son cevabım Allahını resulünü seviyorsan

benden bundan sonra uzak dur rezil olmayada utanmıyorsun

aylar önce 10 un altına gelmesi ağanın işine gelmez dedim 2 defa

10 lıraya geldi birinde 17 lıralara gitti birindede 13 lıraya

indirdi kaldırdı indirdi kaldırdı malı gediğine yerleştirdi

kaç gündürde kap a satış haberi yapıyor

defterdeğeri 2.23 ne bekliyordun sanki ben asla düşmez demişim

o an işine gelmez dedim haklı da çıktım

gitbe kardeş git başımdan yorma beni

2. Bu platformda tek zoruma giden bazı insanların çok bilmiş davranması herkesi ama herkesi aşağılamaya çalışılması. Uzun yıllardır borsada olmanın çok matah bir şey olduğu sanılması. Ben 20 yaşımdan beri borsadayim ondan erken dogmamin avantajı varmış gibi konuşuluyor. . Insanları eleştirmeyi bıraksın bende ona asla yorum yazmam. Burada kimseyi kımsenin asagilamasina izin vermem. Bu benim sadece sanalda değil gerçekte de yasam felsefem.

3.  Alıntı Originally Posted by gurcan74 Yazıyı Oku
    Bu platformda tartışılmayacak diye o kadar uyarı almamıza rağmen... hala inatla benim eşşeğim erkek diye iddia da bulunmanın bi anlamı yok diye düşünüyorum...
    +1

4. Bu da benim son yazım size kimseye hakaret etmeyin. Insanlar sizden su platform üzerinden şikayetçi olsa. Ya da siz şikayetçi olsaniz kim olduğunuz kimlik bilgileriniz mahkeme dolayısıyla ortaya çıkacak. Mahkeme dolayısıyla tanışacaksınız belki aynı salonda yargilanacaksiniz. O zaman o arkadaşın yüzüne iki tarafta nasıl bakacak.

5. Bu platformda iyilik edeceksiniz. Görüs bildireceksiniz. Elestirin ama asagilamadan elestirin. Çok şükür ne yazdıysam çıktı. Ideas düştü seykim uçtu. Sebepleriyle yazdım.neyse uzatmıyorum kolay gele herkese.

6. Sayın Adalı hedef 5 oldugu zaman Bı toplantı yaparız. Caylar benden

7. Hans Bey, Grnyo'da patronun farklı planları vardı bnce. Uzun süre uğraştı, topladı topladı, sonra devretti 0.70'lerden. Açıkcası ben 62 maliyetli 4-5 ay bekleyip 88-93 arası verip çıktım, o benden önce çıkmış oldu. defter değernin yarısına işlem görüyordu ve batık yatırım değildi sonuçta. Sonuçta o planları belki de Info'da hayata geçirir. a1'den yaptığı çok kuvvetli trasnferlerle bunu hissettirdi. Bakalım bonservislerinin karşılığını verebilecekler mi.. Ama Info bize yaramıyor şu anda bildiğiniz sebepten. Info'da Hedef'e yüksekten mal aldıracağını zannetmiyorum.

İdeas'ta bir kavganın olduğunu zannettiğimi zaten 10->30->15 sonrası yazdım. Orada da bir kazık beklemem, umarım yanılmam. Seykm bu 6 aylıktaki göz bebeğimiz. Buralardan alacak olanların yürek yemesi lazım geldiğinden, Hedef tarafında Ağustos için pozisyonlar netleştiriliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by eyupsabri77 Yazıyı Oku
    Sayın Adalı hedef 5 oldugu zaman Bı toplantı yaparız. Caylar benden
    amin inşallah yemeklerde benden

Sayfa 510/975 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •