Sayfa 510/964 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    1-yarın ne olur bilinmez demişim yani birşeyler değişebilir
    2-fesih davasından vazgeçilmemeliydi demişim niye açtık niye vazgeçtik o bize ne dedide biz vazgeçtik ben bilmiyorum mesela neden acıdık onlara o bize acımıyorken
    3-sayın iş kadını şirketin önünü açıp parasını kurtarmanın derdinde demişim bizi umursamıyor demişim
    4-bu yatırımcılar için an itibariyle hiçbirşey yapmamıştır demişim çünkü görinen o yada benmi daha görmedim
    5- belki yarın yada takip eden günlerde mutlaka birşeyler değişir ama bunun ön adımlarının çoktan atılması piyasaya rahatlatıcı haberlerin verilmesi gerekirdi demişim
    benim kanaatim yapılan bütün görüşmelerin sonuçlandığı aşikardır ama her ne hikmetse bir kurnazlık içinde bulunulup bunlar yatırımcı ile pek paylaşılmıyor nedense, nedenseyi bilen varsa bir adım beri gelsin,bunların nedenini biliyorsanız açıklayın demişim siz yönetici arkadaşlara, diyebilirdiniz ki bizde anlam veremiyoruz, ben sizleri burda nerde itham ettim, yazıklar olsun size birde saygı duyulacak bir kişilikmiş diyorlar,ayıp ayıp,ben sizi hiçbirşeyle itham etmiyorum ama siz ÖZELLİKLE SİZ ÇOK ŞEY BİLEN VE GRUPTAKİ YOLDAŞLARINIZA BİLE AÇIKLAMAYAN BİRİSİNİZ BEN BUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM ADIM GİBİ EMİNİM ONUN İÇİN DEDİM DÜRÜSTLÜK ERDEMDİR, BEN KİMSEYE KLAVUZLUK VEYA YÖNETİCİLİK YAPMIYORUM O YÜZDEN BİRİLERİNE BİRŞEY ANLATMAK ZORUNDA DEĞİLİM, DAVADAN VAZGEÇMEK İÇİNDE GRUPTAYKEN KAÇ TAKLA ATTIĞINIZI UNUTMADIM GRUPTAN ÇIKMA SEBEBİMDE BUYDU ZATEN BİZİ YARI YOLDA BIRAKTINIZ NE İÇİN? VAZGEÇECEĞİMİZ BİR DAAYI NEDEN AÇTIRDINIZ BİZE, SİZKİ BU KADAR BİLGİ TECRUBEYE SAHİPSİNİZ,EĞER ŞİRKETİN ÖNÜNÜ TIKAYACAK BİR DAVAYSA NEDEN AÇTIRDINIZ BİZE?
    Ben ne yazdığını sana söyleyeyim.
    1- şirket kötü bundan bi bok olmaz keşke davayı çekmeseydiniz.
    Kıvırma——kıvırma——kıvırma
    2- çok iyi şeyler olacak. Az kaldı sabredin.
    Kıvırma-kıvırma—kıvırma
    3-dedik size davayı çekmeyin aylardır tık yok. Zt kandırdı bizi
    Kıvırma-kıvırma-kıvırma
    4- bekleyelim güzel şeyler olacak. Az kaldı

2.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    ben davamı çektim onuda o zaman grupta paylaştım bu kadarda adi yalancı olunmaz yav, genel kurula e-gk üzerinden katıldım
    grupta demokratik bir oylama yapıldı yani? sen beni başkasıyla mı karıştırıyorsun acaba?
    tabi hocam baktınız avukat davadan çekilecek, %5 in altına düşeceği de kesinleşti... Ya hocam yapma bak biz kimin ne düşündüğünü iyi biliyoruz yapma... Yalancı mı???

hani ss ile irtibatın yoktu dün ne mesajlaştın onu söyle
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Kazan sedad karedesim isalahh 10 misli kazanirsinn istemiyen serefsizdir lakin bildigin biseyi buraya yazarken bizi milletin onune atma bu davayi grup olarak karar verdik cektik zaten cekmek zorundaydikkk sebebinide yazdimm tekrar tekrar isitip isitip koymayin onumuze
    Bunların işi bu hocam. Aynı şeyleri dön dolaş ısıtıp gene getiriyorlar. Söyeldikeleri şeye onlarca kez cevap yazıldı.
    Bu çete hala aynı şeyleri ısıtıp yeni yemek gibi getiriyor. Ama yemezler.

4. numarası olmayan bir adamla nasıl mesajlaşayım anlamadım,her duyduğunuza atlamayın içinize kaçmasın elinizde kalmasın,selametle dahada yazmam, önce kiminle neler konuştuğunuzu bir ayırt edin

5. Hocam bak kasiniyorsun...

Biz delilsiz ispatsiz konusmayiz... Sen ss ile ne msjlastin ya da ne konusuyorsun...

Grup ve yoneticileri ile ilgil ne talimatlar aldin onu yaz... Oyle bir daha yazmam deyip kacamazsin...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6. ismail başkana sor o anlatsın sana detayı,

7.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam sayın iduz hatırlatmışken ben de sizin hisselerinizi sattınız diye duymuştum... Hayırdır satsanız bile yorum yapmadan duramıyorsunuz galiba... Yoksa fişi çekilecekse neden durulur değil mi?? )
    Hepsini değil ekledikerim i çıktım. Sayın frecill eğer ki şirketin başına bir iş gelir kod dışı falan olursa şirketten çok sizin vebali niz çok olur. Benim klavyem iyi değil, tatlı tatlı yazamam kimsenin adamı da olmadığım her halimden belli oluyor. Yaşadığım geçmiş tecrübeler nedeniyle şu an ki durum ürkütüyor. Eğer ki şirkete bir şey olursa en az onlar kadar sorumlusunuz unutmayın.

8. ama ben seni çok iyi anladım çok iyi tanıdımda

Sayfa 510/964 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •