Sayfa 513/634 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 5066 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dün bugün baskı için kullandığınız lotlar uçtu gitti. geçmiş olsun.
    Ayak bağı olanlar buharlaşsın da önümüz açılsın, adios yapsın artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 40 ta birşey yok Sayın Bawer. Aylık log grafik 2017 kasım zirvesi alınıp 2023 ocak zirvesinden bir çizgi çekin direnç orası.

Ama bence nafile o da başka konu.

Bu adamların sıkıntısı çok büyük çünkü yapmaları gerekeni değil işlerine geleni yapmaya kalkıştılar yanlış yaptılar.Genel endeksi de öngöremediler. O yüzden silkelemeler bu kadar vahşice. Şimdi o benim dediğim nokta geçilince esas önünden geçmem diyen fon ve yatırımcılar bile paşa paşa almak durumunda kalacak.Çünkü herkes birbiri ile performans yarışında.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Haklısınız, 40 sadece psikolojik bir eşik, aşılınca da ivmelenme hızlandı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by mühendisyatırımcı Yazıyı Oku
    Aselsan yapay zekada bilanço analizi:
    https://youtube.com/watch?v=afX9ugI4lPA&feature=shared
    30 Ağustosta yapmıştım şu analizi. Bugün herkes hedef fiyat vermeye başladı Aselsana. Daha o hedef fiyatlar revize edilecek. Aracı kurumlar fazla tedbirli davranıyor analizlerinde.

5. İş yatırım İnşallah her seferinde tahtacıya destek olmak için verdiğiniz bu sefer sanırım kaptırdığınız o mallar size güvenen insanların paralarını değerlendirdiğiniz fonlardan değildir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    40 ta birşey yok Sayın Bawer. Aylık log grafik 2017 kasım zirvesi alınıp 2023 ocak zirvesinden bir çizgi çekin direnç orası.

Ama bence nafile o da başka konu.

Bu adamların sıkıntısı çok büyük çünkü yapmaları gerekeni değil işlerine geleni yapmaya kalkıştılar yanlış yaptılar.Genel endeksi de öngöremediler. O yüzden silkelemeler bu kadar vahşice. Şimdi o benim dediğim nokta geçilince esas önünden geçmem diyen fon ve yatırımcılar bile paşa paşa almak durumunda kalacak.Çünkü herkes birbiri ile performans yarışında.
    sayın lunar logaritmikte dediginiz direnç 46 gözüküyor yanlış bakmıyorsam orası geçilirse kanal katlama yapabilirmi ?

7. Bende onun üzerinde kapadık bugün. Tam rakam yazmak istemiyorum ki tahtadakiler kullanmasın birileri de çok etkilenmesin. USD 1,75 direnç.

Daha önce yazdım bende Sayın Junge'nin anahtarını alana kadar sat tuşu kapalı.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende onun üzerinde kapadık bugün. Tam rakam yazmak istemiyorum ki tahtadakiler kullanmasın birileri de çok etkilenmesin. USD 1,75 direnç.

Daha önce yazdım bende Sayın Junge'nin anahtarını alana kadar sat tuşu kapalı.
    teşekkürler cevap için

Sayfa 513/634 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •