Sayfa 52/76 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 607 madde; 409 - 416 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,400
     Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    70 den alacaktınız ortalama mı yaptınız

YTD.
    orada yüklü almak istiyorum ama gelir gelmez bilemem gelmesini beklerim kimseyi etkilemek istemem
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Burası küfür hakaret yeri değil , sözlerinize biraz dikkat lütfen ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bu piyasayı manipüle edenlere az bile

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    en buyuk alıcının zıraat olması pek hoşuma gıtmesede,bundan sonra gıdeceksek işlem yapa yapa gıdeceğiz..devam..!!! adaya veda eden çok oldu

sektoru stratejık bır alan..bu alanda falıyet gosteren aselsanı saymazsak bıstte ıkıncı bır şirket bulamazsınız..sitesıne gırınce anlaşılıyor zaten..!!zamanla bu fıyatlar basıt kalır ancak kısada sert gıden bır muddet sonra sert düşebılır bunu da unutmamak gerek..!!
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    yaşasın yenı kral,,

Buralarda hisseye girmiş ve haklı olarak beğendiği hisseyi övüyor.Sorun yok .

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    takaslara bakılırsa iş bugunde alım tarafında ve 1 mılyona yaklaşmış arzdan bugune alımları..işin satmaması önemli..bugunde 153 bın lot artıda..elınde olanlara bol kazançlar..herkes istedığı hedefe ulaşır umarım..ben kaçar..bana verdığı yeterlı..yolu bahtı açık olsun..
    Burdada satıp gidiyor.

6. Ama elimde şu kadar bıraktım falan demiyor. Demesine de gerek yok belki! Ama yeni almışsada ,elinde bırakmışsada kendisi için sıkıntılı bir durum. Biahare kötüleme yapacağı hisseyi satmış olması gerekir. Elinde bırakmışsa o zaman kötülememesi gerekir.

7. [QUOTE=kwon3;6286645]
     Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Syn kwon
    Bu hisseyi alfasla karıştırma alfasin işini yapan yüzlerce şirket var
    Std nin yaptığı işi yapan dünyada sadece 2 şirket var aradaki fark
    Yüksek teknoloji bazı ürünlerini
    ASELSAN bile yapamıyor
    Çok stratejik bir şirket[/QUOTE

Dostum ben karşılaştırmıyorum .,,ama trentler aynı aşağı yukarı,, iş alımlarına devam ediyor tabı başka yerden satmıyorsa bu olumlu ,,uzun vade de ıyı olabılir sdtr ama kısada borsanın genel durumuda etkılı olacaktır ,,

Ayrıca sızı tenzıh ederim bazıları b.k çukurunda boğulabılir ben bunları çok anırttım bu pıyasada !! Bunlar dünkü bebeler üç kuruş kazanınca gözlerine fener tutulmuş gibi olur ,, görmez ,duymaz ,sağırlaşır bır süre sonra başka evreye geçerler !!

Ama hepsının ortak özelliği çok çabuk deri değiştirmeleridir ,üzerlerindeki kirli kokmuş derilerini attıktan sonra başka kımlıklerle karşınıza çıkar ve orada da anırırlar ,, çünkü bu terliksiler anırmayı bir meziyet sanırlar ,, çünkü bu cinslerin kendinden farklı düşünen kimseye tahamullerı yoktur !!

Şunuda anlamaz bu terlıksıler ısıminde uzay olması bu hıssenın onun anladığı cinsten uzaya gideceğini göstermez , çünkü beyınlerı küçüktür düşünemezler ,

Bırde kontr var tabı efsane onu örnek gösterır dururlar , ama oradakı durumun tamamıyla sahıbınden kaynaklı olduğunuda bılmez bunlar hep aynı tıpler aynı şeyi yazar dururlar !!

O bahsettıklerı gesanı ben 25 tl den alıp 300 tl den böyle terlıksılere verdim ama sddtr bir gesan değil gesan çok farklı kıyas bıle yapamayız !!
    Ama birden kötülemeler başlıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Birşey olmaz , böyle senetlerde olumlu olur bu tedbirler ,, örn Oncsm ,,hısseye sağlam girmiş bırılerı gözüken o ,, !!! Bende varmı dersen karımın beşte birini bırakmıştım ,, kazandığım paranın belli bir kısımını ıyı şirketler de unuturum ben ama ek alım asla yapmam ,, elınde olanlara bol kazançlar !!

Sonra buraya tekrar geliyor ve elimde bırakmıştım diyor.Muhtemelen orda tekrar alıyor.. Eğer girmemişse ve elinde zaten varsa o zaman kötülememesi gerekirdi. Kötülediğine göre hisse elinde yoktu.Yeni aldı ihtimal.

Tabiiki bunlar kötüleme değil diye düşünenler olabilir.Tabiiki güzel çocuk çok zeki oda aynını düşünüyor.Bunlar yeterli olmaz diyor ,hırsa kaptırıyor ve kimsenin etmeyeceği yemini basıyor. ''Bir daha sdt alırsam bu borsada beni sevsinler'' diyor. Resmen ve hisseyi iyice gömüyor.Tabiiki bunları moderatör bilahare siliyor. Bunları o ara forumda olan herkes görmüştür. Tabii senden herşey beklenir bunuda inkar edebilirsin ama bu yemini yaptın sen.

Sayfa 52/76 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •