Sayfa 52/837 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 6689 madde; 409 - 416 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Yalnız şöyle bir şey de var, çok ciddi yatırımlar yapacak şirket ve bunlar için de ciddi finansman gerekiyor, bunları da euro power'ın arzından gelen nakitle yapacak galiba. Yeni yapılan yatırımların birçoğunun Euro power altında yapılmasının sebeplerinden biri bu olabilir.

2. Sn.Keko'ya twitterda destek verelim.Şirket bu konuda bir açıklama yapabilir belki ya da Behiç bey dolaylı olarak yanıtlayabilir.

3. Evet kesinlikle, keko Twitter'da iki gündür sürekli europower altında yapılan işleri eleştiriyor biz de destek olmalıyız. Kekonacci yazın cikar, retweet ve beğeni ya da alıntı yapıp girişim elektrik europower ve Behiç bey'i tagleyebilirsiniz

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Yalnız şöyle bir şey de var, çok ciddi yatırımlar yapacak şirket ve bunlar için de ciddi finansman gerekiyor, bunları da euro power'ın arzından gelen nakitle yapacak galiba. Yeni yapılan yatırımların birçoğunun Euro power altında yapılmasının sebeplerinden biri bu olabilir.
    Güzel bir bakış açısı açıkçası üzülüyordum geri plana atılmaya ama bu cümle çok doğru o açıdan bakmamıştım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Sn. kekonun bahsettiği Europower arzında gesan yatırımcılarına özel kota sağlanması durumunun daha önce bir örneği var mıdır? Bu nasıl olabilir.Fikri olan var mı?

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Selamlar,

Mumlar Heikin-Ashi'ye göre çizilmiş sanırım?

Normal mumlara göre orada günlükte kanal desteği yok.

7.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Sn. kekonun bahsettiği Europower arzında gesan yatırımcılarına özel kota sağlanması durumunun daha önce bir örneği var mıdır? Bu nasıl olabilir.Fikri olan var mı?
    Bir patron kendi çalışanlarına arzdan kota ayirabildigi gibi diğer şirket yatırımcısına da böyle bir kota ayirabilmeli..bu olursa ?? İlk olacak..bence çok güzel de bir ilk olur..istedikten sonra her türlü yolu var..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Selamlar,

Mumlar Heikin-Ashi'ye göre çizilmiş sanırım?

Normal mumlara göre orada günlükte kanal desteği yok.
    Evet dostum öyle..

Sayfa 52/837 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •