Sayfa 52/59 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 409 - 416 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    senin şirket gibi ,kağıt gibi ta amk emi..ERCB var ..tek bir sipariş aldı almanyadan 58 milyon euro..yani senin bize aldım diye gösterdiğin siparişlerin bir misli kadar..fk ve defter değeri ödenmiş sermayeleriniz hemen hemen aynı..hatta sen daha iyisin..sen 52 tl ERCB 153 tl...senin adaletini merhametini ......yim emi..şirket gibi borsa gibi...
    Delirttiniz lan beni...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Delirttiniz lan beni...
    Valla beni de delirtti
    Uyuz uyuz takılıyor...

Dün kap haberinde girmeye çalışanların eline verdiler.
    Dün sadece 100 lot ekstra emir girdim,onda bile aşağı bastılar, arkadaşım biraz daha aldı bugün, onda da hemen aşağı bastılar, bir numaralar dönüyor bu kağıtta temel olarak sorun yok ama işte patron tahminimce müdahalede bulunuyor daha önce olduğu gibi.
    Hisse temeli çok iyi, beklentilerde sağlam ama bu tip hisselerde beklemek zor zanaat.

4. Ankara'daki yeni fabrika ve Kazakistan yatırımları devreye girse işler değişecek ama yatırımcı ilgisini çekecek bir haber yollanmıyor. Zaten bir olumlu haber ile direkt %5-6 yukaruya sürüyorlar. Hisse yatırım fonları tarafından toplanmış. Olumlu haberlerde sert yukarı hareketler görebiliriz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku
    Ankara'daki yeni fabrika ve Kazakistan yatırımları devreye girse işler değişecek ama yatırımcı ilgisini çekecek bir haber yollanmıyor. Zaten bir olumlu haber ile direkt %5-6 yukaruya sürüyorlar. Hisse yatırım fonları tarafından toplanmış. Olumlu haberlerde sert yukarı hareketler görebiliriz.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Aynen önü açık uzunda benim hedefim büyük ama bu rallide burada beklemekte sıkıntı.
    Kağıtta ciddi bir baskı var.
    Dolaşımdaki miktar çok az, haberler ve bilançolarla desteklenirse yeni yıldız hisse olabilir.
    Sabredeceğiz.
    Saygılar

Güzel bilanço geldi.
    Biraz umarım üzerindeki saçma baskı kalkar, artık iyi bir hareket gerekli

Şirket, istikrarlı ve güzel bilanço açıklamaya devam ediyor. 1 yılda %300 prim yapan şirketin, bu çıkışı sindirmeye ve düzeltme yapmaya ihtiyacı var.

PNLSN iyi kar açıklamış,

Panelsan'ın 2023 yılı 9 aylık konsolide olmayan net karı 325.732.757 TL (2022/9 aylık: 127.561.701 TL)

Sayfa 52/59 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •