Sayfa 52/148 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 1178 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Test ve vaka sayıları yükselişine devam ediyor. Fransa ve Almanya'ya da satışların artmış olmasını diliyorum son çeyrekte.

angen1.jpg

angen2.jpg

2. coşarmı burası gençlik ne dersınız...

o zamaan ver coşkuyu...:halay:
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Korona vakaları top yaptı..Angen Aralıkta cirosunu patlatmıştır..Bazı arkadaşlar Korona biterse Angen nin ciro ve karlılığında düşme olurmu diye soruyorlar..Angen artık kendini aştı sadece covid kiti yapan bir şirket değil..Sağlılk Bakanlığı çocuklarda görülen sma hastalığının önlenmesi için bazı tedbirler aldı. Buna göre evlenecek çiftler il sağlık müdürlüklerinden genlerinde sma ya yol açacak bir mutasyon olup olmadığının test sonuçlarını isteyecek..Burada Angen yine devrede..Şirket çok büyüdü yaklaşık 130 kişi 3 vardiya çalışıyorlar.. Yıl sonu oldukça iyi kar rakamı ile berabe 2022 de borsanın yıldızı olacaktır..

4.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Korona vakaları top yaptı..Angen Aralıkta cirosunu patlatmıştır..Bazı arkadaşlar Korona biterse Angen nin ciro ve karlılığında düşme olurmu diye soruyorlar..Angen artık kendini aştı sadece covid kiti yapan bir şirket değil..Sağlılk Bakanlığı çocuklarda görülen sma hastalığının önlenmesi için bazı tedbirler aldı. Buna göre evlenecek çiftler il sağlık müdürlüklerinden genlerinde sma ya yol açacak bir mutasyon olup olmadığının test sonuçlarını isteyecek..Burada Angen yine devrede..Şirket çok büyüdü yaklaşık 130 kişi 3 vardiya çalışıyorlar.. Yıl sonu oldukça iyi kar rakamı ile berabe 2022 de borsanın yıldızı olacaktır..
    Bu konu yatırımcı ilişkilerine sorulmuştu. Şu anda henüz şirketin SMA PCR kiti olmadığı söylenmişti.

Lakin ben zaten şahsen Angen'in devlet ihalelerinden kar marjı düşük işler almasını istemem.

Yurtdışı yeni pazarlara odaklanmalı. Kar marjını koruyarak pazarını büyütmeli.

İtalya'daki firmanın A.Ş. olmasının arkasından ne çıkacak bunu da merak ediyorum. Acaba bu firma üzerinden mi
    yeni alımlar yapılacak ve bu ünvan değişikliği de bunun bir altyapısı mı göreceğiz.

Yakında omicron varyantı pandeminin sonunu getirecek ve sürü bağışıklığı gelecek şeklinde olumlu haberler duymaya başlarız. Bu sebeple Angen'in artık izahnamede de belirttiği gibi, yeni ofisler açılması, şirket birleşmeleri / satın almaları gibi aksiyonları duyurması lazım.

5. Bu yıl sonu, kur atağı ile birlikte güzel bir bilanço bekliyoruz..Tahminime göre 300-350 milyon net kar rakamı şaşırtıcı olmaz..Yıllık 50 milyon dolar cirodan bahsediyor Alper Akyüz..%93 ihracat olan satışlardan önemli bir kur farkı karı yazacaktır..Yıl sonu bilançoda 450-500 milyon nakit olan bir Angen göreceğiz. BU nakitle şirket alımları olması şaşırtıcı olmayacaktır..

6. Anatolia Geneworks Yönetim Kurulu Başkanı Alper Akyüz Ekotürk TV Ali Çağatay'la Ana Haber Bülteninde:

https://www.youtube.com/watch?v=RKKdw0B3SPE&t=546s

7. https://mobile.twitter.com/evrenomer...678346/photo/1
    22 lerden yüklenip ara sıra al sat yapsalarda buralara taşıyan tüm alıcılar son iki gündür satış tarafındalar ilk günden beri satıcılarda alıcı kısmına geçmişler ilginç bir tablo YTD...

Sayfa 52/148 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •