Sayfa 52/581 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 409 - 416 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. O pisliğe sormazlar mı, şirketini halka niye açtın, niye hissemi alın diye boy boy çıkıp dilendi! Hırsız her zaman hırsızdır...
     Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Pirhana haklı adam benim diyor , hepsi benim hepsini ben yaptım neden pis fa-kir-lerle paylaşayım ki diyor
    Teşbihte hata olmaz
    Sürç-i lisan ettiysek affola
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Pirhana haklı adam benim diyor , hepsi benim hepsini ben yaptım neden pis fa-kir-lerle paylaşayım ki diyor
    Teşbihte hata olmaz
    Sürç-i lisan ettiysek affola
    Ticaretin altın kuralı, "mal alırken para kazanılır" dır...!!!
    Geçmiş teçrübelerden öğrendiğimiz odur ki bu günler en iyi alım fırsatıdır, bizim gibi uzun vadeciler için..!!!
    Alırken %2 ucuz aldık yine, Ahmet efendi nin aç gözünün sayesinde..;-))
    Bazende ava giden avlanır, hep keklik düşmez avcının önüne..;-)))

Bence akşam kapanış nötür yada hafif yeşil olur, kaptırdığı lotların acısıyla..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

3. Hadi ama Ahmet efendi, daha 5,35 ve 5,33 ten mal alacaktık neden döndün yukarı..;-)))
    Hissemizi alın diye röportaj yapıyordun hani geçmişte, seni dinliyoruz işte ver de alalım..;-)))

4. Ha şöyle, gel bak 38 yazdım bekliyorum..;-))
    Bu hacimle düşen bu hacmin on katıyla çıkar nasılsa, hissenin kıymetini biz senden iyi biliyoruz merak etme, 6 ayda enaz %50 kazandırır bu fiyata aldığımız keklikler..;-)))

5.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Ha şöyle, gel bak 38 yazdım bekliyorum..;-))
    Bu hacimle düşen bu hacmin on katıyla çıkar nasılsa, hissenin kıymetini biz senden iyi biliyoruz merak etme, 6 ayda enaz %50 kazandırır bu fiyata aldığımız keklikler..;-)))

İnşaallah bereketli olsun

6.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    O pisliğe sormazlar mı, şirketini halka niye açtın, niye hissemi alın diye boy boy çıkıp dilendi! Hırsız her zaman hırsızdır...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    O da ayrı mevzuu tabii

7.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    İnşaallah bereketli olsun
    Amin kardeşim, bereketi bizim helal paranızdan olur yoksa bu hıtsızlarda bereket ne gezer..!!!
    Bu dalyaprakların algoritmik robotları aşağı yazılan kademeli alışlarda sapıtıyor, kendi aralarında yaptıkları satışlar sekteye uğruyor, herkes üç beş lot ta olsa aşağı kademeli alış yazsın görün bakın ne oluyor..;-))
    Mecburan yukarı çekiyorlar tahtayı, kendi aralarındaki alışlara kimsenin girmesini istemiyor çakallar..!!!

8.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Amin kardeşim, bereketi bizim helal paranızdan olur yoksa bu hıtsızlarda bereket ne gezer..!!!
    Bu dalyaprakların algoritmik robotları aşağı yazılan kademeli alışlarda sapıtıyor, kendi aralarında yaptıkları satışlar sekteye uğruyor, herkes üç beş lot ta olsa aşağı kademeli alış yazsın görün bakın ne oluyor..;-))
    Mecburan yukarı çekiyorlar tahtayı, kendi aralarındaki alışlara kimsenin girmesini istemiyor çakallar..!!!

Doğrudur, kimseyi ortak etmek istemiyorlar demek ki çaldıklarına

Sayfa 52/581 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •