Sayfa 524/527 İlkİlk ... 24424474514522523524525526 ... SonSon
Arama sonucu : 4213 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Heris Ailesi'nin kökeni Yahudi. Büyük ihtimalle işini yaptığı MSC gemilerinin yahudi sahipleri ile işbirliği içinde.... Nasıl su markalarının hepsini yabancılar aldı ise (Pınar su hariç) bizim limanı da günü birinde yabancılar alacaktır. O zaman da fiyat CRUX dediği rakamlara gider.
    Bizimkiler şuan MSC nin rakiplerinin işini yapıyorlar. Yakında buradan bir teklif gelir. Çünkü aktarma limanı olan Pire limanının kapasitesi doldu. Bir de bu liman marmara denizinde olmadığı için hem zaman ve hem de elleçleme ücreti olarak avantajlı. Tabi yapılan otoyollarla tüm marmaraya bağlandı. Ayrıca demiryolu da geldi. Birde çin ipekyolu hattı istanbul yerine izmire gelebilir. YTD...

2. Ege gübrenin konteyner limanını %100 sahibi olduğu TCE EGE LİMAN İŞLETMELERİ A.Ş. işletmektedir. Diğer iskeledeki yükleme işleri, tank ve diğer işler ege gübre tarafından yapılmaktadır. Burada yapılması gereken TCE EGE LİMAN İŞLETMELERİ A.Ş. yi ya halka arz etmek ya da ege gübre ile birleştirmektir. YTD...

Teşekkürler sayın egeli35

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by egeli35 Yazıyı Oku
    Ege gübrenin konteyner limanını %100 sahibi olduğu TCE EGE LİMAN İŞLETMELERİ A.Ş. işletmektedir. Diğer iskeledeki yükleme işleri, tank ve diğer işler ege gübre tarafından yapılmaktadır. Burada yapılması gereken TCE EGE LİMAN İŞLETMELERİ A.Ş. yi ya halka arz etmek ya da ege gübre ile birleştirmektir. YTD...
    tahtacı hisseyi götürmek istedikten sonra böyle şeylere bile gerek yok aslında

Alıntı Originally Posted by Cpt35 Yazıyı Oku
    tahtacı hisseyi götürmek istedikten sonra böyle şeylere bile gerek yok aslında
    Tahtacı elbette götürmek ister egerki var ise.
    Ama oda küçük yatirimcilari dökmeden neden götürsün ki,oda kazanmak için her yolu dener onun acelesi yokki,
    Acele eden bireysel yatirimcidir onlar içinde sabır gosteren sayısı sınırlıdır.
    Borsa PSİKOLOJİ ve Sabir işidir
    Egerki teml olarak sıkıntı yok ise.
    Yoksa liman arsası ve limanın emsallerine göre ederinin borsa fiyatlamasi ile kıyaslanmasınin bir anlami yoktur.
    Herşey temel ile olmuyor.
    Borsada birçok hisse temel olarak ederinin çok çok üstünde olmasını nasıl izah edeceğiz.
    yt.tv.degildir
    Sagliklar

6. 3 ay önce bu hisseyi rüyamda görmüştüm daha önce hiç işlem yapmamama rağmen.. bugün tekrar hatırlayıp araştırdım. bu hissenin bu kadar ucuz olması akıl alır gibi değil. benim göremediğim bir bit yeniği mi var acaba.. bakıyorum bakıyorum hiçbir falso bulamıyorum. şirketin karını kaçırabileceği halka kapalı şirket dahi yok görünüyor.

geriye ucuz olması için tek bir sebep kalıyor: mirasta sorun olacak.

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    3 ay önce bu hisseyi rüyamda görmüştüm daha önce hiç işlem yapmamama rağmen.. bugün tekrar hatırlayıp araştırdım. bu hissenin bu kadar ucuz olması akıl alır gibi değil. benim göremediğim bir bit yeniği mi var acaba.. bakıyorum bakıyorum hiçbir falso bulamıyorum. şirketin karını kaçırabileceği halka kapalı şirket dahi yok görünüyor.

geriye ucuz olması için tek bir sebep kalıyor: mirasta sorun olacak.
    Ben de senin gibi rüyamda görmüştüm. Üzerinden 3 yıl geçti.
    Hâla gördüğüm seviyenin üçte birinde patinaj yapıyor.
    Yani diyorki bize:
    Anca ŕüyanda görürsün.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. sayın patron ve avanesi diyeceğim ama! az önce elimdeki tüm lotları tavana satış yazdım bugün kapanışa göre 53 liradan az olmamak kaydıyla hergün tavana yazmaya devam edeceğim
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. her önemli yatırım insanın kendi tecrübesi ve bilgisi ile alınır.

Sayfa 524/527 İlkİlk ... 24424474514522523524525526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •