Sayfa 526/881 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 7047 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Bu hisseyi geçmiş yıllarda bir kaç defa aldım ve sattım. Her satışımdan bir kaç hafta sonra pişmanlık duydum. Ondan sonra da fiyatı uçtu gitti pek yaklaşmadım. Bugün bir miktar alarak portföyüme ekledim.

Aldığım froto hisselerini şeytana uyup satmayayım diye e.devlet üzerinden MKK sayfasından bloke koydum Geçmiş pişmanlıklar ders oluyor. Herkese saygılar bol kazançlar
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Elektrikli araçlar yüzyılın balonu olacakmış Nasıl kafalar bunlar anlamak mümkün değil

3. Elektrikli araçlar be yüzde yüz piyasada olucak ne de yok olucak.Araç sepeti olcak piyasada.
    Hiçbirinde bir şirketin geri kalmaması lazım.
    Çin kalitesiz ürün üretiyor.
    Çin’de demokrasi özgür düşünce yok.
    Ancak Çin madenleri elinde tutuyor baskın olarak.Ya savasla bu madenleri verecek ya da batarya teknolojisi evrilecek.Çin e de gümrükle baskı koyacaklar.
    Gerisi laf ı güzaf…
    Ytd syg

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Elektrikli araçlar be yüzde yüz piyasada olucak ne de yok olucak.Araç sepeti olcak piyasada.
    Ancak Çin madenleri elinde tutuyor baskın olarak.Ya savasla bu madenleri verecek ya da batarya teknolojisi evrilecek.Çin e de gümrükle baskı koyacaklar.
    Gerisi laf ı güzaf…
    Ytd syg
    Dünyayı yönetenler bir yöne karar verdiler mi artık o yönden geri dönüş yoktur.Pandemi sonrası iyice gündeme gelen yeni trend global ısınma.Yüzde 100 olması 30 seneyi bulur belki ama ilk yüzde 50-70 özellikle AB ve ABD gibi ülkelerde 2030 da olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Elektrikli araçlar be yüzde yüz piyasada olucak ne de yok olucak.Araç sepeti olcak piyasada.
    Gerisi laf ı güzaf…
    Ytd syg
    güzel bir özet olmuş, aynı kanaati paylaşıyorum.

6. Bizim boş adam ile Mathias'ın dün akşam dünyayı yönetenlerle yemekli toplantıları vardı. En taze sıcak bilgileri aktarıyorlar. İlgiyle takip ediyoruz. Ağzınızı açmayın eyy cemaat-i forum, notlarınızı alın.
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Bizim boş adam ile Mathias'ın dün akşam dünyayı yönetenlerle yemekli toplantıları vardı. En taze sıcak bilgileri aktarıyorlar. İlgiyle takip ediyoruz. Ağzınızı açmayın eyy cemaat-i forum, notlarınızı alın.
    Çok güldüm yav

Dün o aileden birinin koltuğu boşalmış. Gitmeden elektrikli araçlarla ilgili planlarını anlatmış olabilir son nefesinde.

8. O koltuğa ben geçiyorum çaktırmayın.Sizi de bilgilendiririm arada .
    Beyler siz elektrikli araçlara ve bu işe yatırım yapan firmalara falan inanmıyorsanız bu kağıtta işiniz nedir sorabilir miyim ?

Sayfa 526/881 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •