Sayfa 528/759 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 6068 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Bir trend yok,,kısa vadeli hareketlerden hep faydalanmışlar,,bu zinziri ancak güzel haberlerle patron kırabilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Hisse 2011 de 1.54 den arz olmuş,,zaman zaman yukarı ataklar yapsada fiyat tekrar geri gelmiş,,bir ara temettü bedelsiz beklentisi ile 2013 de 2.92 leri görmüş,,,geriye gelmiş,,şu an fiyat 1.60,,,halka arzdan bu yana 9 senede 6 kademe prim yapmış.
    Şirket her ne kadar "ucuz"görünsede gerek B grubunda olması,gerek çok ortaklı olmasından dolayı yeterli talep görmemektedir.
    Dolayısı ile endeks düşüşlerinde dediğim fiyatlar ihtimal dahilindedir.
    tek ortaklı oldu da mı bu sefer de patron hissesi olup güvensiz oluveriyor...bence patronun kalitesine bakmak lazım...eğer ki iyi verilere rağmen hisse yükselmiyorsa ben bunu güçlü bir tahta yapıcısının olmayışına vede piyasadaki reytinginin az olmasına bağlarım..onun dışında ben bir kusur göremiyorum...

borsada dibin dibi de vardır...borsada kimse şu hissse şu fiyat seviyesini göremez diyemez..geçmişte dedik ağzımızın payını da bizzat hisseler verdi...o yüzden de ben böyle bir şey diyemem...ama şu ortamda biraz zor olduğunu söylüyorum..

aynı şekilde en fazla 2,00 veya 2,5 tl zirvelerini de göremez diyemeyiz...piyasa iyi bir tahta yapıcı bulursa bu hisse rahatlıkla hakkettiği 3,00-4,00 tl aralıklarına da gidebilir..

yani her iki yöne de yolu var diyebilirim...

geçen yılın verilerine göre hakkı 3,00 tl belki de bu yılın verilerine göre ise 4,00 tl olacaktır...

tabi fiyatı her zaman arz ve talep belirliyor...talep yoksa altın dahi puldan değer görür....ama altın altındır...değerini bilenler için her zaman kıymetlidir...piyasa bir hissenin kıymetini bilemiyorsa suç hissede değildir...

ama kişisel inancım piyasa eninde sonunda farkına varacaktır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. avrupalılar amerika kıtasına ilk gittiklerinde oradaki yerlilerden elmas ve altın gibi değerli madenleri alır onlara karşılığında kürt türü şeyler verirlermiş....

şimdi suç elmas ve altında mıdır ?? yoksa o madenlerin değerini bilmeyenlerde midir ??

borsada bazen hisselerin değeri ancak o hissenin değerini bilenler geldiğinde anlaşılır..yakın geçmişte durdo da o durumda idi..haftalarca 3,60-4,00 aralıklarında çok küçük işlem hacimleri ile bir aşağı bir yukarı gider gelirdi ve kimsecikler de gelip yüzüne bakmazdı...o hisseyi aldığımızı duyanlar keko büyük bir hata yaptı diyorlardı...insan hiç o hisseyi alır mı diyorlardı...

ama sonradan hissenin değeri yavaş yavaş anlaşıldı...ve şu anda hisse endeksin düşmesine rağmen istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor...3,60-4,00 aralığından almayanlar veya oralardan satanlar şimdi fiyat 6,00-7,00 aralığından gelip kuyruğa giriyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Güncelleme: 03 Mayıs 2019 Cuma, 09:36
    Kur yeni güne hafif artışla başladı.

Çarşamba günkü Fed toplantısı sonrası 5.94'ten 5.96'ya yükselen kur dün 5.96-5.98 bandında dalgalanmıştı.

Bu sabah kur % 0.1 artışla 5.97 seviyelerinde işlem görüyor. Euro 6.68'de, sepet kur 6.32'de..Türk Lirası yıl başından beri dolar karşısında %11'den fazla değer kaybetti. Son dönemde İstanbul seçimlerine ilişkin belirsizlik, ABD ile S400 gerilimi, Merkez Bankası'nın rezervlerindeki azalış gibi faktörler TL üzerinde baskıya neden oluyor.

Yurt içinde bugün Nisan ayı enflasyon verisi açıklanacak. Bloomberg HT Araştırma Birimi'nin anketine göre TÜFE’nin aylık % 2.3'e; yıllık bazda % 20.2'ye yükselmesi bekleniyor.

https://www.bloomberght.com/dolartl-...isinde-2216437

Bilançonun iyi gelmemesi durumunda bahane yapabilirler.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku

Bilançonun iyi gelmemesi durumunda bahane yapabilirler.
    grafiğini beğendim dostum...bu grafikte rsi tarihi diplerine inerek aşırı satım bölgesine ulaşmış...sto ise oda diplerine yakındır ...bilanço kötü gelirse düşebilir ama bilanço iyi gelecek dostum...bu konuda sıkıntı olmaz...

2019/ 3 beklentiniz nedir arkadaşlar

8.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    2019/ 3 beklentiniz nedir arkadaşlar
    herkesin kendine göre bir hesabı var..benim beklentim 6 -6,5 miyon kardır...ama süpriz yaparsa 8-9 milyon civarı da kar getirebilme potansiyeli olabilir....

Sayfa 528/759 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •