Sayfa 528/602 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    İyi geceler hocam. Endeks için kısa vadede yorumunuzu merak ediyorum.
    1422 gecemedik bu demektirki bir tur daha aşağı gideceğiz nisan sonuna kadar iniş cıkışlar ve dalgalanmalar olacak sonrası iyi görünüyor dün bu konuda yazmıştım

2. cümleten iyi geceler

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    1422 gecemedik bu demektirki bir tur daha aşağı gideceğiz nisan sonuna kadar iniş cıkışlar ve dalgalanmalar olacak sonrası iyi görünüyor dün bu konuda yazmıştım
    Teşekkür ederim hocam. İyi geceler.

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    arkadaşlar siyaset arada yazıcaz cizicez ama birbirimizi kırmadan ... devlet bakiidir hükümetler gelir gider ama şu anki mevcut hükümetten memnunum ufak defek sorunlar olsada her ailede de olan şeyler gibi...... muhalefet tarafında yenilenme olmadığı için aynı yüz ve sıfatlar başarısızlıklar saysam bu topik yetmez 4 kişilik ailesini yönetemiyenler devleti hükümeti eleştirir hale gelmiştir.cevremdede cok tanıdığım kişiler var eşine oğluna kızına söz geciremiyor alıyor eline sözcü gazetesini sayıp sayıştırıyor devlete seçmene bunlara sadece gülüyorum

aynen budur hocam

5. Dolar endeksi yatay,

Yurtdışı pozitif,

%19 faize rağmen dolar yine 8.27 olmuş.

Ama gündem Kanal İstanbul.

Türkiye düşmanlarını getirip ülkenin başına koysan, ekonomiye bu kadar zarar veremezlerdi.

Zamları yavaştan patlatıyorlar marketler.

Allah bu millete gani gani sabır versin.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hadi özışık gürsel tekini habertürk ekranına gömdü resmen cok eğlenceli program
    Çelik Bey, Hadi Özışık bir aktrolldür.

Kardeşinin şu sözleri akp'nin içinde bulunduğu dalaleti anlatmaktadır:

https://youtu.be/avgd9A8GHMo

Bu yozlaşmışlığa ortak olan, destek veren her kimse ahirette bedelini ödeyecektir.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

7. Dolar maalesef güç kaybetmiyor. 7.70 altına inmedikçe güçlü kalır.
    Elimizde hem yüksek faiz hem yüksek kur hem de yüksek enflasyon oluştu ve malesef bir süre daha böyle kalacak gibi.

8. Günaydın Hayırlı işleriniz olsun . Hem faiz yükseldi. Hem de bu dolar bolluğunda dolar yükseldi. Halkımızın döviz sevgisi de işin içine girince . Işler iyice arap saçına döndü. Şirket değerlerimiz gittikçe ucuzluyor ...

Sayfa 528/602 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •