Sayfa 54/136 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 425 - 432 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    kekocan yenı başlıyoruz çunku,,onların katettiği yola bız daha yenı çıktık..ancak şirkettten bırkaç guzel haber düşmeli gelecek projeksıyonları ıle alakalı bu çok önümüzü açar...eğer böyle haberler düşerse kısa sürede 10 mılyar pıyasa değerıne ulaşabılıriz..
    aldığımız ges şirketi de az buz değil..tam 400 küsür personeli var...bu şirket ve brlsm in pazardaki tanınırlığı ile ges işleri daha da artacaktır...ikinci bir konu da mekodonyada kurdukları ges şirketinin de potansiyeli yüksektir...malum rönesan holding ile beraber çalışıyoruz bu holdingin yurtdışında da etkinliği çok yüksek...

bu iki etken ges konusunda ciddi bir ivme kazanacağımızı gösteriyor...tabi bir kaç tane de güzel kap haberi düşerse piyasa çok olumlu karşılayacak ve belki de dediğin fiyatlamayı yapmaya çalışacaktır...ben önümüzdeki süreçte güzel kapları temenni ediyorum...henüz yolun başlarındayız...henüz bebeğiz...daha emekleyecez...ardından yürüyecez...ardından da gesan ve europower gibi koşacağız...bu süreci kaplar hızlandırabilir...sabırla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    İnşallah 6 aylık bilançosu beklentinin çok üzerinde olur. Bu çıkışın devamı için yeni ve büyük iş haberleri gelir.
    bilançonun şu anda güzel gelmesi yeterlidir....ges konusundaki gelişmeler önümüzdeki süreçte peyder pey bilançolara yansımaya başlayacaktır...piyasa şu anda brlsmin ges sektörüne adım atmasını fiyatlıyor..bilanço arka fonda kalıyor...ama ben güzel bilanço ile daha da ucuzlayacağımızı düşünüyorum...şirketimizin elinde 3,5 milyar tl lik bitirilmesi gereken iş var...yani pek de boş kalmayacağız..işler tıkırında...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. hayırlı uğurlu olsun tavan olduk...

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayırlı uğurlu olsun tavan olduk...
    Hergün tavanız sıkıldım valla

5.  Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    Hergün tavanız sıkıldım valla
    aman öyle demeyelim dostlar...sürekli ALLAH a şükür edelim... hissemiz akranlarından çok geri kalmış..biraz koşması lazım ki aradaki mesafeyi biraz azaltalım..

6. Allahım sana çok şükür yarabbim tavan serilerini bozma.✊

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aman öyle demeyelim dostlar...sürekli ALLAH a şükür edelim... hissemiz akranlarından çok geri kalmış..biraz koşması lazım ki aradaki mesafeyi biraz azaltalım..
    Akranları da çok koşsun keko, bizim yolumuz da uzasın..
    Şükür eş dost tanıdıklara mahcup etmedi şimdilik, daha da gidecek inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Akranları da çok koşsun keko, bizim yolumuz da uzasın..
    Şükür eş dost tanıdıklara mahcup etmedi şimdilik, daha da gidecek inşallah
    tabiki isterim ki tüm sektör koşsun...huzur koşanlarda var...koşmayıp gerileme olan yerde huzur da olmaz...ben de en çok akrabalara karşı mahcup olmadığıma seviniyorum...

Sayfa 54/136 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •