Sayfa 54/1001 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Viop LIV

1. Bu da EUR bazlı başka bir MSCI TUR

Fincan Kulp diyorlar ama tam olarak anladığım bir şey değil.

Sonuçta bu hafta mücadele haftası.

Gerçek potansiyel alıcılar baskılar ve dökmek ister paraları da boldur, daha önceden alıp da satmak isteyenler ise alıcı çekmek için yukarı sürerler ama paraları artık azalmıştır.

Mantıken şirketlerden iyi haberler, şirket dışı faktörlerden de kötü haberler bu hafta bol olması lazım.

Son düzenleme : ariston; 02-09-2023 saat: 02:13.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. DJ Türkiye de endeks mühendisliği olmayan başka bir ürün. O da benzer durumda.

3. Sohbet odasında geçen bir hisse konuşuluyordu, millete kredili girin diye telegram odalarında motivasyon ve baskı yapmışlar, bu arada birisi de yüklü satmış, alanların karşılama imkanı olmadığı için geri satmışlar ve daha da düşmüş. Birisi patrondan bilgi almış, paramız bitti satmak durumundaydık demiş.

Baskılama ile mal boca etme farklı durumlar.

4. Yine bir kaç sohbet odasında bir çok kez denk geldiğim bir söylem var, hepsi gidecek zamanı var.

Sonuçda yerli spekülatörler gırtlak malda, yukarı tazyik için ortam ve paralı yerli/yabancı müşteri bekliyorlar.

Minibüsçüler de ilk durakta arada hafif hareket ettirir dışarıda sigara içenler filan hemen sigaraları söndürüp atlar ama yeterli yolcu olmayınca minibüs kalkmaz, sen de sigara söndürdüğün ile kalırsın.

5. Akıllı insan taklidi yapmak nispeten kolay, cahil insan taklidi yapmak ise çok çok zor.

Sohbet odalarına cahil insanlar da katılıyor, cahil insan taklidi yapanlar da katılıyor.

6. Şöyle bir şey denilebilir.

Aynası grafiktir borsanın, lafa bakılmaz.

7. Yusufeli barajının alt tarafında kalan sanırım 4 baraj su tutma sürecinde daha az üretim yaptı. Elektrik üretimi sadece Yusufeli Barajı için değil alttaki 4 baraj için de elektrik üretimini artırması gerekir.

Muratlı, Borçka, Deriner ve Artvin barajları Yusufeli Barajından beslenecek olabilir.

>>>>>>>

https://www.trthaber.com/haber/turki...di-792033.html

Artvin'de Çoruh nehri üzerine inşa edilen Yusufeli Barajında su seviyesi 193 metreyi aştı, elektrik üretimi için geri sayım da başladı.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Enver Erkan vefat etmiş. BBHT'de eskiden çok çıkıyordu beğeniyordum.

35 yaşındaymış.

Allah rahmet etsin.

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...betti-42324163
    Kısacık bir hayat....of yalan dünya ...umarım ahirete yatırım yapmıştır......Allah Rahmet etsin..

Sayfa 54/1001 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •