Sayfa 54/170 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 425 - 432 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Bu maliyet tek seferlik olacak. Aygaz yükselir düşer kimse bilemez ama bu maiyet dolayısıyla tupraş/aygaz oranı çok yükselmiş durumda. Bu oranın 10-10,5 arasına geleceğini düşünüyorum. Belki bir yıl sürecek ama bu oran görülecektir. Tupraş viopta short aygaz spotta long yapan pair trade den güzel para kazanabilir.

2. Bu rakamda henüz iştiraklerden temettü almadığı için iştiraklerin kar rakamları dahil değil sanırım değil mi?

3. Temettü olmadan da ekleniyor dahil yani.

4.  Alıntı Originally Posted by dividend Yazıyı Oku
    Temettü olmadan da ekleniyor dahil yani.
    Bunu söylemeseydiniz iyiydi

5. Tüpraş Koç a geçmeden önce Opetin yaklaşık yarısı Aygaz a aitti. Aygaz Tüpraşa ortak olunca nakit sıkışıklığına girdi o arada Opeti Tüpraşa verdi.

6. AYGAZ 11,44 -11,48 TL yaklaşık %5 eksi ile işlem görüyor.
    Hacim çok düşük küçük bir kaç küçük yatırımcının panik satışı var. 11,48 TL den bir miktar aldım.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    AYGAZ 11,44 -11,48 TL yaklaşık %5 eksi ile işlem görüyor.
    Hacim çok düşük küçük bir kaç küçük yatırımcının panik satışı var. 11,48 TL den bir miktar aldım.
    Ben bir müddet ekleme yapmayı düşünmüyorum açıkçası çeyreği görene kadar. Çeyrek de iyi gelmezse opet kart dahil aygaz ile tüm ilişiğimi keserim
    Saygılarımla

8. *oyak yatırım, aygaz için tavsiyesini 14,57 tl hedef fiyatla 'endekse paralel getiri' olarak devam ettirdi
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 54/170 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •