Sayfa 540/1002 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Petrole bakın , dün artı 4 , bu gün eksi 6 ----Emtialardan çakmadıkları kalmamış
    dünden bugüne değişen bir şey var da ben mi göremedim

yoksa kumar mı oynuyorlar
    Bende anlam veremedim yeni bir haber filanda yok. Dunku haberler
    abd nin petrol stratejik rezervleri 38 yilin en dusuk seviyesinde ,
    avrupa enerji bakanlari acil olarak toplanacalar enerji piyasalarina mudahale icin.
    Rusya yarin Avrupaya gazi kesecek bakim var diye.

Araplar ile abd petrol arzi arttirimi icin anlastilar herhalde. Araplar ikna oldular gizliden gizliye. Veya iran petrolu piyasaya girecek olabilir.

Aklima baska senaryo gelmedi. Savas bitti herkes baristi haberimiz mi yok acaba

Gozumden kacmis belki de bu haber tetikledi dususu.

https://www.dunya.com/kuresel-ekonom...-haberi-667544

2.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Bende anlam veremedim yeni bir haber filanda yok. Dunku haberler
    abd nin petrol stratejik rezervleri 38 yilin en dusuk seviyesinde ,
    avrupa enerji bakanlari acil olarak toplanacalar enerji piyasalarina mudahale icin.
    Rusya yarin Avrupaya gazi kesecek bakim var diye.

Araplar ile abd petrol arzi arttirimi icin anlastilar herhalde. Araplar ikna oldular gizliden gizliye. Veya iran petrolu piyasaya girecek olabilir.

Aklima baska senaryo gelmedi. Savas bitti herkes baristi haberimiz mi yok acaba

Gozumden kacmis belki de bu haber tetikledi dususu.

https://www.dunya.com/kuresel-ekonom...-haberi-667544
    Belki de , piyasalar resesyona ikna oldular , sadece petrol değil ki, borsalarda kıpkırmızı
    eğer resesyonu fiyatlamaya başladılarsa daha işin başındalar dinlenip dinlenip döverler

3. mps katılım fonu, son üç ayda diğer katılım hisse fonlardan ciddi şekilde ayrışarak iddalı şekilde açılan hedef katılıma dahi açık ara fark atmış. acaba yönetim değişikliği falan mı oldu? bilgisi olan var mı? oldu acaba?

4. Hadi oğlum petrol ne varsa sen de var akşam 5-6 ya kadar şöyle iyi bir düşte
    yarın devam ettirme ama

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    mps katılım fonu, son üç ayda diğer katılım hisse fonlardan ciddi şekilde ayrışarak iddalı şekilde açılan hedef katılıma dahi açık ara fark atmış. acaba yönetim değişikliği falan mı oldu? bilgisi olan var mı? oldu acaba?
    Fon yöneticisinin değişip değişmediğini bilmiyorum ama fonun portföy dağılımında Eskiden BIST 30 dışı hisseler ağırlıktaydı şu anda bist 30 hisselerine ağırlık vermiş görünüyor.

6. Neo Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci NEF Arsa Gayrimenkul yatırım Fonu (NG8)
    Neo Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci Tekçe Arsa Gayrimenkul Yatırım Fonu

"Fonun yatırım stratejisi; Fon toplam değerinin asgari %80i oranında, fon portföyüne değer artış kârı, alım satım kârı veya gayrimenkul iradı elde etmek amacıyla; başta arsalar olmak üzere Kurul tarafından uygun görülen her türlü gayrimenkulü satın almaya, satmaya, kiralamaya, kiraya vermeye ve satın almaya veya satmaya vaad etmeye yönelik yatırım yapılmasıdır.

Fonun ana yatırım stratejisi arsalara yatırım yapmaktır. Bu çerçevede Fon toplam değerinin ağırlıklı olarak arsa yatırımlarından oluşması planlanmaktadır.

Fon portföyüne, coğrafi sınır olmaksızın Türkiye içindeki tüm bölgelerden fırsat yatırımı niteliğindeki orta, uzun vadede değer artışı öngörülen, imarlı veya imarsız arazi, arsa, tarla vasıflı gayrimenkuller satın alınabilir"

İlginç fırsatlar yakalanabilir bu tür fonlarla.
    İzlemekte yarar var.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Neo Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci NEF Arsa Gayrimenkul yatırım Fonu (NG8)
    Neo Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci Tekçe Arsa Gayrimenkul Yatırım Fonu

"Fonun yatırım stratejisi; Fon toplam değerinin asgari %80i oranında, fon portföyüne değer artış kârı, alım satım kârı veya gayrimenkul iradı elde etmek amacıyla; başta arsalar olmak üzere Kurul tarafından uygun görülen her türlü gayrimenkulü satın almaya, satmaya, kiralamaya, kiraya vermeye ve satın almaya veya satmaya vaad etmeye yönelik yatırım yapılmasıdır.

Fonun ana yatırım stratejisi arsalara yatırım yapmaktır. Bu çerçevede Fon toplam değerinin ağırlıklı olarak arsa yatırımlarından oluşması planlanmaktadır.

Fon portföyüne, coğrafi sınır olmaksızın Türkiye içindeki tüm bölgelerden fırsat yatırımı niteliğindeki orta, uzun vadede değer artışı öngörülen, imarlı veya imarsız arazi, arsa, tarla vasıflı gayrimenkuller satın alınabilir"

İlginç fırsatlar yakalanabilir bu tür fonlarla.
    İzlemekte yarar var.
    Bu fon ne zaman işleme başlıyor

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Yerli yabancı hisse fonları , altın,gümüş ,petrol coin ne varsa herkes zararda , ne olaçak bu dünyanın hali
    Bu arada 2 gündür BİST100 dışı yan tahtalar yine ön plana geçti dolayısıyla GOH liderliği almış ama bulaşmam bu aralar hisse senedi fonlarına

Sayfa 540/1002 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •