Sayfa 540/836 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 6688 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Astorun peşinden mi gidiyor? Ama ne alaka o 20 günde yüzde 110 yapti

2. Bir kere de ben alınca uç ya bu ne mg

halka arz olayındanda sıkıldım açıkçası odaşta 6 ay bekledim halka arz onay haberi geldi 4 liralardan 2.33 de zor sattım.

yine aynı şekilde ilerliyoruz 3.5 ay oldu sanırım belki daha fazla yine türlü türlü oyunlar.. tahta belli bir oyuncularda bakalım neler olacak..

tek olumlu tarafı citi şuan 1.919.896 lot oldu.

citiye buradan göstere göstere mal vermeleri de garip çekin yukarıya az da yukarıdan alsın para var nasıl olsa.

insider olayı zaten sıkıcı dün +7 den eksi kapa şimdide -5 ...

spk ya bişi desen ne olur ki şirketten bilgi sızıyorsa spk ne yapsın..

+7 lerden - ye gel bugun -5 ler yani hep uzun mumlar

çok doluyum

bilanço okuyalım bakalım dün çok geldi ))
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bir kere de ben alınca uç ya bu ne mg
    senlik bir durum yok ama alım yerini biraz çalışman lazım zaten bilanço iyi gelecek izlenimi verip gazlıyorlar insider bizde o tuzaga düşüyoruz.

adamlar 297 lerden sat aşağıdan 265 lerden geri al 3.5 ay boyunca bu şekilde yapmaları zaten adamların karı şuan hisse 500 olmasa bile o kara erişmişlerdir.

5. Enseyi karartmamak lazım Mehmet.
    City 1.919.896 oldu.
    Sabretmeye devam.

Evet odas zade olduk, Gesan zade olmayacağız. Ne günlerdi o günler, dört liraları begenmeyip, iki liraları beğenen oyuncu borsacilar olduk. Selam olsun hepsine.
     Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    halka arz olayındanda sıkıldım açıkçası odaşta 6 ay bekledim halka arz onay haberi geldi 4 liralardan 2.33 de zor sattım.

yine aynı şekilde ilerliyoruz 3.5 ay oldu sanırım belki daha fazla yine türlü türlü oyunlar.. tahta belli bir oyuncularda bakalım neler olacak..

tek olumlu tarafı citi şuan 1.919.896 lot oldu.

citiye buradan göstere göstere mal vermeleri de garip çekin yukarıya az da yukarıdan alsın para var nasıl olsa.

insider olayı zaten sıkıcı dün +7 den eksi kapa şimdide -5 ...

spk ya bişi desen ne olur ki şirketten bilgi sızıyorsa spk ne yapsın..

+7 lerden - ye gel bugun -5 ler yani hep uzun mumlar

çok doluyum

bilanço okuyalım bakalım dün çok geldi ))
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. dengelenene kadar satacaklar; alttan toplayacaklar; sorun yok klasik teknik hareketler; bilanço mükemmeldi. bu sene diğer panelcilere farkı koyacaktır. içim rahat. bu fiyatlardan kademeli alım tarafındayım. bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Enseyi karartmamak lazım Mehmet.
    City 1.919.896 oldu.
    Sabretmeye devam.
    az önce onu yazdım tek olumlu tarafı şuan benim için belli bir hedefim var uzakta değil aslında bu citinin lotunun 2m üzeri çıktıgında tahta rahatlayacak mı göreceğiz.

benim fikrim rahatlayacağı

ama işte insan bir kere sağlam gol yiyince 6 ay odaş taşıdık her perşembe bülten kovalıyorduk sonu büyük hüsran. ki burada kardayım orada karlılık bir durumda yoktu.

bekleyeceğiz citi yi takip edeceğim bir süre daha ama diğer şirketlerin bilançolarını da incelemeye başladım.

ortaklara borçlar 375 milyon 275milyonu da ortaklar almışlar başka şeyler yapmışlar belli altın yumurtlayan hisseyi de bir insan neden satar ki

bazen ilizyona ugruyoruz.

faizsiz para verecekmiş yav arkadaş hisse daha iyi yürüyecekse git kredi al faizine katlan dimi?

ki bende kredili kullanıyorum

var var eksikliğim var bazen fazla gaza geliyorum. aşık olmamak lazım.

Sayfa 540/836 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •