Sayfa 545/837 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 6690 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Yarından itibaren toparlar arkadaşlar..Perşembe SPK konusunu satın alırlar ..Ve cuma günü karara göre yön alır...Yarın ve ertesi gün düşüş baskısı devam ederse bilin ki SPK dan gesan onayı çıkacaktır...cuma günü almak zorlaşır ben bedelsizin 350 de olacağını düşünüyorum...Bu arada bugün para girişi vardı hisse de ..Tipik silkeleme gibi geldi bana ..yi aksamlar

2. Vallahi bugün 3000 lot civarı ekleme yaptım. Yine hemen hemen tek kağıt girişim oldu bende. Düşerse bir iki kurşunum daha var. Zerre kadar önemli değil bu fiyatlar. 2024'te 6-8 milyar TL civarı net kar yazacak Bu şirket. 25'te bunu katlar. Bu fiyatlar ucuz trerade yapa yapa ağırlıklı tutmaya devam

3. Akfye arz sonuçlarında Cok enteresan ülkeler var. O adamlara bile onay çıkıyor. Bizimkiler arkasini mi aramiyor

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Akfye arz sonuçlarında Cok enteresan ülkeler var. O adamlara bile onay çıkıyor. Bizimkiler arkasini mi aramiyor
    o ulkedeki adamlar akfeni ne bilecek. burdaki cakal tayfasi buroktati vs ordan girdi parsayi goturdu

5. gesanin yaninda astor iyi gider. sektor lideri galiba. tum firmalar ona muhtacmis. iki hisse de tasiyorum

6.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    o ulkedeki adamlar akfeni ne bilecek. burdaki cakal tayfasi buroktati vs ordan girdi parsayi goturdu
    Yani bu caklliga bile izin varken... Gesan bana çok güzel hosgeldin yapmaya devam ediyor. Yeminle çok rezil şu hareketler

7. biizm tahtacı da gariban düşmanı gercekten hareketleri çok dengesiz elinin ayarı yok...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. 50 TL düştü. Muz...

Sayfa 545/837 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •