Sayfa 547/555 İlkİlk ... 47447497537545546547548549 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Bugünkü hacim harika, yila iyi başladık. Şuan aklımdaki tek soru bu adamların yatırım faaliyetlerinden degerleme farki altındaki karın son çeyrekteki akıbeti... Acaba Kendi hisselerini fon altinda alabiliyorlar mi? Öyle bir şey olsa Info son çeyrekte berbat performans sergilemişti.
    Geri alım kapsamında iyi bir yük aldı zaten ortalama yüzde 40 kârda o kalemden, tepki vermedikçe agresiflesiyoruz tahtaya yüklenme isteğinde değerleme kârı olmasa da artan hacimler tolere edilebilir fk larda tutacaktır Info yu

2.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Geri alım kapsamında iyi bir yük aldı zaten ortalama yüzde 40 kârda o kalemden, tepki vermedikçe agresiflesiyoruz tahtaya yüklenme isteğinde değerleme kârı olmasa da artan hacimler tolere edilebilir fk larda tutacaktır Info yu
    Teşekkürler dostum artık nasip deyip bekleyeceğiz

3. Bugün son dönemde oluşan hacim artışına bir özgüven eklenmiş görüntüsü ile başladık,12:45 itibariyle 80 milyar hacimle geçilecek,yeni arzlar yolda ve hareketlilik duracaga benzemiyor. Önceki çeyreğin üstüne koymaya devam,Info yeni yatay yerinde 15 liralari kırması için enerji birikimi artıyor

4. Patron da böyle günlerde elini daha çok cebine atsa mutlu ederdi

5. 160 milyar üstü hacimde -4 yakmak,bı kere de düştüğün yerden tepki versen

6. Ben de çok çok yüklü vardı %80'ini boşalttım. Şöyle ifade edeyim boşalttığımda yaklaşık 7-8 kademe geri geldi tahta. Artık yükselir sizin için kendimi feda ettim 🙂

7. Hayırlısı olsun sayın gueno,Info nün kötü bir huyu var seans içinde düştüğü yerden toparlayamiyor, tahta yapıcı o gün ne isterse o, temelde hacimlerde iyileşme haftasindayiz,orta gelirliye emlak kampanyası özel bir çıkışa neden olacak etkide olmayacaktır,halka arz lar da son gaz portfoyleri büyütmeye devam ediyor,rüzgar hala arkamızda

8.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Ben de çok çok yüklü vardı %80'ini boşalttım. Şöyle ifade edeyim boşalttığımda yaklaşık 7-8 kademe geri geldi tahta. Artık yükselir sizin için kendimi feda ettim ��
    masallah bayagı yukluymuş eliniz o zaman bugun gider tahta...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 547/555 İlkİlk ... 47447497537545546547548549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •