Sayfa 55/110 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 879 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BASCM - Baştaş Başkent Çiimento

1. Ha gayret başkent😊

2. alıcılar: satıcılar:
    ziraat...18.761 garanti...18964
    meksa..1718 ak yat......550
    ykb........200 osmanlı....523
    gedik.......77 şeker......277
    deniz ......241
    sabah ola hayrola.bol kazançlar

3. Gerçektende kıymetli bir kağıt.paylaşımlarınız için size tekrar teşekkür ederiz👏👏👏

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,890
    Yatırımcı dostlar kağıdımız Ekim 2019 dan bu güne 3 ayda 2 Kat arttı
    portföyün 30% unu maliyetleri sıfıra getirme zamanı geldi .
    3.62 TL ye kadar çıkacak gibi . Kazançları da korumak gerek .
    ISYAT verince fena veriyor . ama alınca da deli alıyor .
    Borsanın en leri

Bascm
    Egeen
    SASA
    Alark

Fonet
    Hekts
    Orge
    Soda

Bunlardan başka kağıt tanımam
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5. 5 dk. işlem gören , hacmi cok az olan , pazarı farklı olan bu hissede , kısa vadede yorum yapmak,grafik paylaşmak,takas hareketi pek bana mantıklı gelmiyor ama ; ytd .olmadan dursun ,sekil olsun sayfada..

uzunda beklemedeyim zaten bavul dolu , bana yeter.....

6. iş yatırım ; 1 aydır vermiş zaten

Son düzenleme : mertfatih; 04-02-2020 saat: 22:57.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,890
    günde 4 defa anlık işlem gören bir kağıdı incelemek haftalık yada aylık grafik ile belli olur . Taleplerin buluşması şeklinde olduğu için hiç kimse tüm malı tahtaya yazma cesareti gösteremediği için . Spekülasyon veya manipülasyon yapmak mümkün olmaz . Mesela 5 yıl ISYAT tarafından baskılanabilir ama patlama da aynı oranda büyük olur . ISYAT tek büyük olduğu için patlamayıda baskılamak zorunda kalacaktır . Nereye kadar derseniz onu KY ların maliyetlerini minimize etmek istemesi dengeler . Yani herkes sıfır maliyete giderse tek zararlı çıkan ISYAT olacaktır .
    O yüzden az az ISYAT a 2.5 katına 3 katına çakmak farz dır sünnet bile değil .
    O yüzden kağıdı bunca yıl ezene acımayın . AMa birileri bilançonun artıya geçeceği haberini satın alıyor da olabilir . O yüzden hepsini satmayın belli bir kısmı 2.5 - 3 katına vermek elde kalanın sıfır maliyetli olması . Baskıyı kuran ISYAT ın bunu tekrar denerken düşündürecektir . ISYAT genel olarak Kağıtlarını düşerken toplar bunun için de ezer . Onu acı acı öğrendim . O yüzden her 2.20 TL altında ki fiyat al demektir . 0.64 TL olunca alırım 0.86 olunca alırım diye yazdıklarım . Acı ile yazıldı her kademede ezilirken yazdım . Dipten döndüğünde en son nereden aldığımı dahi yazdım .

Bir başka teorim de şudur . Ana ortak piyasada kalan 2% yi almak için operasyon yapacak .
    Fiyatımız 5.62 TL yi geçerse . Borsa kotundan çıkacağız gibi olasılık da gündeme gelebilir
    O zaman fiyat 200 TL de olur 300 TL de .
    Bkz Ref Küçük 0.2 % si borsada kalan bankalar . ICBC ISKUR gibi .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8. baygeorge size katılıyorum.bir tespitte benden iş yatırım mal satmadı ...kaptırdı.fiyatın seyrine bakılınca net görülüyor. ayrıca 3 ün altında büyük satış bile yazamadı.keşke yazsaydı.bedavaya çeyiz alacaktık.
    özetle, piyasa palavra ofis kağıtlarından çıktıkça buralara geliyor.devam devam devam.,

Sayfa 55/110 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •