Sayfa 55/158 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1259 madde; 433 - 440 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. uzun zamandır acemşah ustanın vesilesiyle hisseyi takipteydim.....

son düşüşle beraber bende 17 bin lotla gemiye bindim...

benim ikinci adresim izmir narlıderedir......ara sıra gider gelirim.......balçovada encoro oteli almişlar hastane yapılacak denince çok şaşırdım doğrusu nasıl böyle bi yeri bu fiyata almişlar valla helal olsun....bölgenin en değerli yerleridir buralar...

bu hat doğrultusunda agora,5 migros,palmiye,batı tıp merkezi,mediamarket ve yeni biten istinye park gibi devasa avmler mevcut....

gittiğim zaman burası ile ilgili gelişmeleri burdan paylaşırım......

2.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Endeksin bu düşüşünde iyi durduğumuzu düşünüyorum. İnşallah güzel bir bilanço ile birlikte yola devam ederiz.
    Bilançonun güzel gelebileceğini düşünüyorum.
    9 aylıkta saglık ürün ve hizmetlerine devletin yaptığı %50 zam etkisini gösterecektir.
    Devlet hastanelerinde uzman doktor krizi olduğu bu kapsamda emekli uzman doktorları geri cagırıyor ancak geri dönen yok.
    Devlet üniversitelerinin hastanaleri de ekipman cihaz malzeme vs sebeplerle zor durumdalar.
    Vatandaş sorunlar karşısında bulanıyor,
    İşte Tınaztepe de ege bölgesinin en büyük özel sağlık kuruluşu, AVM ve hotel kompleksi devreye girdiğinde bu liderlik pekişecektir.
    Tınaztepe üniversitesinden mezun olan doktorlar, doktor sıkıntısı varken müthiş bir insan kaynağı, bu imkan ve kaynağın iyi yönetilmesi lazım.
    9 aylıkta yine kar beklentim sihirli rakam olan 355 milyon liradır. Yeniden degerlemeden bir veya bir kaçı eklenirse bu 555 milyona revize olur. Esas büyük kar yıllıkta gelecek bence.
    Yıllıkta 1.5 ila 1.8 milyar arasında kar bekliyorum. Yıllıktaki oluşabilecek bu karda yeniden degerleme etkisi aşikar ancak bir sonraki yılda 1.5 - 2 milyar civarında karı faaliyetlerden bekliyorum.

9 aylıkta 355 milyon civarı kar hissenin 150 civarına hareketlenmesine neden olabilir

Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

3. Alman Turizm devi Schmetterling İzmir'i ana hedef olarak belirlemiş

https://www.muglagazetesi.com.tr/bak...di-150726h.htm
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Alman Turizm devi Schmetterling İzmir'i ana hedef olarak belirlemiş

https://www.muglagazetesi.com.tr/bak...di-150726h.htm
    Sevgili Acemsah yaklaşık 1 aydır yataya bağlamasına ne dersiniz? güzel haberler geldi..beklentiler gerçekleşiyor ancak hisse fiyatına hala tam olarak yansımadı?

5.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili Acemsah yaklaşık 1 aydır yataya bağlamasına ne dersiniz? güzel haberler geldi..beklentiler gerçekleşiyor ancak hisse fiyatına hala tam olarak yansımadı?
    fazla mı pirimli acaba....
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

6.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sanırım bir yerlerde sistematik olmayan riskler arttı savaş gibi ve tüm borsada kayıplar yaşandı. Savaşlarda sağlık sektörü prim yapar ancak Türk borsasında yaşanan yatırımcı profilindeki değişiklik, yatırım politikalarında değişmesine sebep olmuş gibi duruyor. İşte 9 aylıkta kar beklentilerimi açıkladım; 355 milyon tl civarında olarak, bu müthiş bir ivmelenmenin ve en azından 100 ler üzerine gelmesine etken olabilir.!
    Bundan sonrada karlılık başta olmak üzere finansallardaki devinim ve ivmelenme artan oranlarda devam edecektir.

Bol kazanlar dilerim.!
    2 Milyar Dolar

7. Herkese selamlar, arkadaşlar avm yi hastaneye cevirme planı var mı şirketin, yoksa bu fikir forumdaki arkadaşların temennisi mi? Saygılar, bugün itibari ile giriş yapmış bulunmaktayım bu şirkete

8. Dolar bazlı logaritmik grafik,

muhtemel hedef 4 dolar civarı olabilir...

buda yaklaşık 110 - 120 TL civarına denk gelmekte...

Sayfa 55/158 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •