Sayfa 551/1044 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. https://twitter.com/finanssohbet/sta...358981123?s=21

Twitter da Selçuk bey, SaSa nın neden pahalı olduğunu açıkladığı videosu yüzünden inanılmaz bir saldırıya maruz kalmış ve video yu YouTube dan kaldırmış, demek söyledikleri sadece doğru değil çok doğru ve birilerine fena batmış...

Kendisini bir süredir takip ediyorum, çok kibar ve tecrübeli bir yatırımcı ama Twitter ortamı çok pis zaman zaman bu SaSa cılar gibi saldıranlar oluyor...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Mübarek Ramazan yaklaşıyor. Küfürbaz olmadan sizin de yazınızı kışa çevirenler varsa şöyle bir bakınalım
    Gerel, gerel, gerel
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Gerel, gerel, gerel

Merhaba sevgili balık abim,

Hakikaten GEREL "adamı germiş" bu nasıl bir grafiktir. En son ben 03-02-2020 tarihinde grafiğe fibo atmışım. Ondan sonra hedeflerine falan gelmiş ama kendi kontrol listemde göremedim. İşlem yaptım mı diye baktım. Bir ara girip çıkmışım hisseye. Para kazanmış mıyım diye alım satım kademelerine baktımda "ekmek yedirmemiş namussuz" hatta bir kaç işlemimde komisyon parasını bile cepten vermişim. Yani ucu ucuna yırtmışım ben kendi adıma. Rabbim sabırlar versin. Yanlız bir şey dikkatimi çekti. Son 1-2 haftalık süreçte bir toparlanma ya da nasıl desem birinin hisseyi toplamaya yönelik gayretleri var. Hisseyi yükseltmeden toplamaya çalışıyor ama sanki kendi maliyeti biraz yükseliyor. Aldığı yada toplamaya çalıştıklarını sanki aşağı basıyor. Birilerinin bir çabası var. Hisseyi çokta düzgün bir toplama yöntemi yok. Yataya bağlasa bezdirse daha kolay olacak ama, sanki hissede başkalarını dökmeye çalıştığı izlenimi uyandı bende. Bu türden bir grafik, hisse aslında toplu olabilse çok kısa zamanda eski zirvelerine ulaşacak türden kağıtlar. Bir de bu hissenin sahibinin Yüksel Kardeş olduğunu biliyorum. Herşeyi bilen hazreti google ye sordum kimdir diye bakınız aşağıdaki açıklamalar çıktı.

EKŞİ SÖZLÜK
    Yüksel Kardeş kimdir?
    adana'nın kozan ilçesinden olmaktadır. gersan elektrik firmasının patronu. borsa istanbul'da pay piyasasında manipülasyon yaptığını itiraf edip cüzi miktar da (devede kulak)ceza alarak küçük yatırımcının kucağına malları bırakan ve 6aylık pay piyasasından uzaklaştırma cezası alan güzide patronlardan bir tanesidir.
    cezası iki yıl olarak güncellenmiş şahsiyettir.
    öyle şeyler söylenir ki şimdi spk'dan girer bu adamdan çıkarsın. sonuna da bir ytd kondurursun. ama gerek yoktur

borsagündem
    https://www.borsagundem.com/etiket/yuksel-kardes

https://twitter.com/halukcanberk/sta...23458556121089

#gerel
    SPK tarafından,
    Şirket patronu Yüksel Kardeş ve GEM Global Yield Fund isimli şirkete borsalarda işlem yasağı uygulanmasına kararverildi.
    Bukişilerin eylemleri gereği oluşan fiyat dalgalanmalarında zarar etmiş olanlar varsa,
    Zararlarının tazmini talebi ile dava açabilirler.

şirket GEM ile yapılan sözleşmede geçen 7,20 fiyatını güven vererek 6 milyon lotunu kolayca satmak içinmi kullanmıştır ? yerli şarj ünitelerini yapcak şirketin hisse fiyatlarından kim yada kimler büyük vurgun yapmaktalar ? 2 hafta önce 7,40 şimdi 5,55 ? şirket susamaz

İzlenecek yol haritası için bir kaç önerim olabilir. Hissede ne kadar büyüklükte ya da portföyün ne kadarı ile işlem açtınız bilemiyorum ama kademeler arasında alım satım yaparak hem zararı minimize etme hemde buradalar da dahi olsa kara geçirebilme imkanınız var. O yüzden soğukkanlı olmanızı, çıkış ile ilgili bir planlama yapmanızı öneririm. Aklınızdan çıkarmayın ve elinizdeki hisseler şirkete dair ortaklık belgelerinizdir. Zararına satmak ayrı bir düşünce ancak Al_Sat ile zararı minimize etme şansınız var. Çünkü buna fırsat verecek kadar yüksek marjlar açıyor. Bu arada önümüzdeki dönem için teknik olarak bunu söylersem abilerime ayıp etmiş olur muyum bilemedim. Ama beklerseniz buradan çok daha büyük bir kar beklentiniz olabilir. Önümüzdeki 1-2 senelik periyotta bu rakamlar hayal bile olabilir. Önünüzde çok seçenek var. Aslında zaman içinde hissede kimlerin kim olduğunu öğrenme şansınız da var. Umarım zamanınız ve kıyıda köşede biraz paranız vardır ve buradan karla ayrılırsınız
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu kedi 2,80 ' e gelmeden elimi sürmem. accık oynaşırım belki. ama kesinlikle elime yapışacağından eminim. En güzeli 2,80 e kadar beklemek. Sonra hakkına ne kadar düşerse heybeye atıp üstüne yatmak en doğru seçenek gibi görünüyor.

Not: Önce sen alırsan seni düşürmek için 2,80 e kadar basarlar kesinlikle. Önce sen alırsan ardından bir hafta sonra bende girerim.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

5. Sayın selimtogrul,

ilginiz için çok teşekkür ederim. Birkaç yıldır kademeli olarak topladım. Birileri ekran başında tek tek lot sayıyor gibi gelmişti.

O kadar sığ bir tahta ki market alışverişi üstü para ile bile iki kademe çizmişliğim vardır.

Önüm arkam sağım solum sobe pardon gerel olmuştu.
    Yakında ben olmadan genel kurul yapamayacaklar diye düşünüyordum. Geçen senede genel kurul için 1. toplantıda çoğunluğu toplayamadıklarını öğrendim.

Geçen hafta 500 er lot alım girdim düştü bu böyle devam etti. Alımlarda ısrarlı olunca 3,97 de mal vermeyi kestiler. Nereyse iki gün bu fiyatta bekledi. Grafik eks olmuş hastaya bağlı elektrokardiografiye döndü.

%1 yukarıdan almak için seans sonuna kadar bekledi diyebilirim. Al sat imkanı tanımıyor. Hep bana hep bana diyor.

Bende bana yoksa sanada yok diyorum. İki inatçı keçi gibi bekleşiyoruz.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Eyvahhh sen hepten ölücü olmuşsun Selim.

7. Mavi trend Nisan ayı için 2.95

Sayfa 551/1044 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •